Xbox360 zacina się

Eric6666

Użytkownik
Użytkownik
Xbox360 Falcon zacina się na intro/ parę minut w czasie gry i nie chce ruszyć dalej. Wcześniej po pierwszym zacięciu i kilku w intrze potem sie odblokowywał i chodził dobrze, dopóki nie został wyłączony. Teraz już nawet to nie chce pomóc i ciągle, albo wyskakuje 3rrod ( na ekranie TV nic nie wyskakuje, a jak próbuje odczytać kod błędu to wyświetlają się 4 diody i nie można zobaczyć dalej). I mam tak 3rrod, potem znowu dobrze i zacinka w intro, albo podczas gry, albo jak wczesniej za którymś razem się odblokował i chodził dobrze;/ Xbox kilka dni po naprawie z czegoś takiego samego, a wcześniej z 3rroda. Niby jak się odblokuje to dobrze chodzi i bez problemów, ale może ktoś z was miał podobny błąd i wynika to z zasilania czy czegoś takiego? z góry dzięki za każdą pomoc
Ps. nie piszcie, że lepiej kupić nowego, bo kupie, ale na razie wolałbym dojechać starego.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
No to już go dojechales :p

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Xbox do wymiany:p stare problemy z przed naprawy lubią wracać:p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

airdrigar

Użytkownik
Użytkownik
miałem dokładnie to samo. nic nie zrobisz raczej z tym...
 
Pewnie zimne luty pod gpu.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

Eric6666

Użytkownik
Użytkownik
mam przełom;d udało odczytać się kod błędu 1023, czyli błędnie podłączone dvd, pewnie koleś z gwarancji robił wszystko na szybko. Mógłby ktoś napisać co miał podobny błąd czy wystarczy rozkręcić xboxa i jakoś wszystko podłączyć, czy jak? bo na naprawach komputerów się znam, ale xboxa nigdy nie dotykałem;d Pozdrawiam
 

Do góry Bottom