xenon vs zephyr kontra Falcon

Blehehehe

Banned
Siema mam pytanie ktoś sprzedaje konsole xbox premium z hdmi rok produkjci 2006 z tego co widzę to tylko xenony sąz tego roku oraz oraz jaka jest różnica między xenonem a Zephyrem i zephyrem a falconem w awaryjności ? ile wart jest zephyr ?
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
Nie pchaj się w te starsze modele bo miały problemy z przegrzewaniem. Jak już nie masz kasy to poczekaj do świąt aż będą promocje i kup nowego jaspera/slim.
 

Blehehehe

Banned
fakt koleś jeszcze chciał za niego 500 zł ... :}
sama konsola zephyr + okablowanie i dysk 20 gb czy 60 ....
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Za 500 zł to sobie odpuść :)
xenon lub zephyr (250-350 zł) ale nie radze brać takiej konsoli
falcon (mam już 1,5 roku i chodzi bez zarzutów) (400-500 zł)
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
Ja mojego pierwszego Xenona miałem 2 lata, potem kupiłem drugiego i trzyma już rok (czyli u poprzedniego właściciela trzymał 4 lata). Zależy jaki się trafi, ale skoro dziś Jaspery można mieć za grosze to nie widzę sensu kupna zabytku.
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Jaspera od 4 miesięcy i jak narazie wszytsko w pożądeczku.;]Tylko od czasu do czasu(zdaczyło mi się to 2 razy w ciągu 4 miesięcy) , była zacinka.Ale po restarcie i znowu wszystko chodzi idealnie.Ale każdy sprzęt się czasem zatnie.;]
 

raflooldz

Banned
Tak jak koledzy wyżej piszą, bierz Jaspera, a jeśli nie to Falcona, poprzednie lubiły się grzać, zresztą HDMI chyba nie ma w tych starych konsolach nawet.

Falcon też zły nie jest, kolega ma, katowaliśmy w wakacje u niego, mieszka w kamienicy na ostatnim piętrze, temperatura jak w saunie, wszyscy zlani potem, a xbox dzielnie wytrzymał cały sezon letni grania po nocach i działa do tej pory.
 

jazin

Użytkownik
Użytkownik
ja mam core juz od 3 lat wymieniałem w nim tylko napęd i gram tak po 2 h dzienie w weekendy dłuzej po 5-6 i ani jednej awarii
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
Kolega ma jasper. Gra codziennie po kilka godzin a w weekendy po 10 i więcej. Ma już rok i nic się nie dzieje.
 

Bogas

Użytkownik
Użytkownik
zephyr i xenon too awaryjne zabytki , Falcon juz lepiej ale wolałbym dolozyc ciut wiecej kasy i kupic JASPERA ja mam osobiscie własnie ta wersje konsoli i juz katuje ją rok i nic zero RRod'a zadnych problemow
 

Blehehehe

Banned
kuzyn chciał tanio kupić xboxa i dla tego pytam co to jest za model ten z 2006 roku z hdmi myślę że to jakiś ala falcon bo tak: chłodzenie niby ma falcona (radiatory half pife ) czy jakoś tak hdmi ale ten rok produkcji kojarzy mi się z xenonem i dla tego się pytam co to za Shit jest ? wiem że są jakieś opusy jako serwisowane przez microsoft i myślę że to jest to ...
oraz także pytanie po za tematem żeby nie robić spamu i śmietnika to czy posiadając takiego Jaspera jak ja mam ofw i mieć takiego falcona przerobionego pograć na piratach pozdobywać GS to mogę za to dostać bana na Jaspera ? czy nie ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
prosił bym o wasze opinie na temat xenonów, zephyrów , Opsów , falconów i Jasperów jak długo je macie i ile wam wytrzymują oraz prosił bym moderatora o zmianę nazwy tematu i jego przyklejenie do tego działu . sry za błędy ;] bardzo bym za to był wdzięczny moderatorowi ..nazwa tematu by była test żywotności xboxów ;]
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Skoro ma HDMI to:
a) zephyr
b) jeśli był serwisowany tak jak mój, to obudowa od Zephyra, flaki od Falcona najprawdopodobniej.

Obstawiam Zephyra mimo wszystko.

Tematu raczej nikt nie przyklei, bo w odpowiednich działach masz poopisywane poszczególne konsole i ludzie się wypowiadają na temat działania i 'wytrzymywania' ich...
 

siabuba121

Użytkownik
Użytkownik
na allegro mozna dostasc jaspery nowe za 499 zl
 

Do góry Bottom