xim4

adeczz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam pytanie co to jest xim4 slyszalem ze jest to emulator klawiatury i myszki moglby mi ktos jasniej wytlumaczyc o co w tym chodzi i czy warto to kupic do xbox one x jezeli tak to prosilbym o linka :) gdzie moge to dostac oczywiscie jezeli w kazdej grze mozna z tego korzystac z gory dziekuje za pomoc

ROBI772

RGH
Użytkownik
Urządzenie dzięki któremu możesz grać na myszka + klawiatura na konsoli. Koszt tego to 99$, jeśli chcesz grać na tym offline to spoko, a jeśli online to konsolowcy Cie zjedzą i w sumie nie dziwię się, jest to swego rodzaju cheatowanie.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

adeczz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie fair a pewnie 30% osob korzysta z tego czy grozi za to ban ? bo jezeli ja mam miec gorsze szanse od nich to troche tez nie fair : ( btw co to pad elite :p juz wchodze w neta oblokac : D

ROBI772

RGH
Użytkownik
nie fair a pewnie 30% osob korzysta z tego czy grozi za to ban ? bo jezeli ja mam miec gorsze szanse od nich to troche tez nie fair : (
Raczej bana nie ma za to, nie fair to jest myszka vs analog bo nawet najlepszy gracz na konsoli nie będzie tak szybki i precyzyjny jak Ty z myszką, więc jakieś oszustwo to jest, no ale co kto lubi. Mi to lata bo i tak nie gram online.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

seyu

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam myszkowców na padzie elite w codzie cisnę bez problemu, także nie prawdą jest że myszka to taka super przewaga.
Odpowiednio ustawiona elita jest w stanie zdziałać cuda.

adeczz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kurde wlasnie sie dowiedzialem ze ja bez problemu moge podlaczyc myszke do takiego BF1 bez zadnego XIMA : to prawda bo ja jestem amator konsolowy prosilbym o pomoc w necie nic nie pisza :D

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Kurde wlasnie sie dowiedzialem ze ja bez problemu moge podlaczyc myszke do takiego BF1 bez zadnego XIMA : to prawda bo ja jestem amator konsolowy prosilbym o pomoc w necie nic nie pisza
Przestań spamić po tematach, narazie nic nie ma... jak będzie to się pojawi info na forum!
Do tego czasu się nauczysz grać jak człowiek na konsoli normalnie na padzie...

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kurde wlasnie sie dowiedzialem ze ja bez problemu moge podlaczyc myszke do takiego BF1 bez zadnego XIMA : to prawda bo ja jestem amator konsolowy prosilbym o pomoc w necie nic nie pisza :D
Myszek to możesz z 10 podłączyć do konsoli hubem jak masz ale prawdopodobnie żadna nie zadziała z Bf1 bo inaczej by w sieci byłaby taka informacja, działa za to klawiatura co jest trochę dziwne skoro mysz nie. Sam po sprawdzałem.

keicaM85

Użytkownik
Użytkownik
Teraz większość gra na myszce w takiego np. Battlefielda, 99$ za możliwość gry myszką to nie jest dużo na zachodzie, grając padem jesteś na straconej pozycji. Pewnych ograniczeń nigdy na padzie nie przeskoczysz i skillem nie nadrobisz. Średniak na myszce pokona bez żadnego problemu średniaka na padzie. Gracze na padzie to mięso armatnie. Taka prawda.

Coraz mniej gram online w strzelanki, bo jaki jest sens grania: myszka vs pad? Albo używasz myszki, albo graj na padzie z botami offline.

Ostatnia edycja:

Do góry