XLink Kai co to jest ????

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Draptol787

Użytkownik
Użytkownik
Witam co to jest XLink Kai i do czego służy?? Prosze o pełne wyjaśnienie:)

Sorka że w tym dziale ale tu mi najszybciej odpiszecie a po a tym mimo liczby postów nadal czuję się Świeżakiem w temacie konsol :)
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Program dzięki któremu pograsz sobie multiplayer jeśli masz bana oczywiście możesz też grać jak nie masz bana jedynym warunkiem jest to że gra musi posiadać system link a i jeszcze musisz mieć ping do osoby zakładającej serwer poniżej 30ms program bardzo przypominający hamachi
 

Draptol787

Użytkownik
Użytkownik
no spoko tylko jak mam już konto na live to moge z niego grać i będą np osiągnięcia, możesz generalnie powiedzieć coś jeszcze więcej o tym czymś;)
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Tak możesz na nim grać i będą osiągnięcia to masz tak jak live tylko że gra musi mieć system link
 

Draptol787

Użytkownik
Użytkownik
aha no spoko a trzeba za to płacic można dostać bana jak masz oflagowaną konsolke
??
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
teraz juz nie trzeba miec pingu ponizej 30 wystarczy Jtag oraz FreeBoot 0.032 zeby z konsoli zdjac ograniczenie pingu :) ale to dziala tylko na konsole z wybranymi wersjami dasha ja mam 9199 i **** Jtag'a nie moge zainstalowac :( chyba ze juz walcza zeby Jtag dzialal na kazdej konsoli
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
aha no spoko a trzeba za to płacic można dostać bana jak masz oflagowaną konsolke
??
Nie, nie trzeba płacić :) i nie, nie można dostać bana
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jak masz oflagowana konsole i przy nastepnej fali dostaniesz bana to tylko i wylacznie zostanie ci gra po przez Xlink Kai :)
 

Draptol787

Użytkownik
Użytkownik
no wiem ale ten Xlink cos tam to przy oflagowanym nie w*******... mi bana???? o to mi sie rozchodzi :)
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom