Xlink KAI problem z połączeniem Xbox Laptop

Korsak

Użytkownik
Użytkownik
Witam otóż mam taki problem, że konsola mi nie widzi laptopa wszystko mam dobrze skonfigurowane ale pod koniec nie potrafię się połączyć. Mam router Linksys wrt54g2 próbuje się połączyć konsolą przez kabel a lapkiem przez wifi. Problem jest gdy staram wchodzę na zakładkę "Sprawdź połączenie z PC" mam tak konfigurację nastawioną na ręczną czyli ip itp. ponieważ na automacie konsola otrzymuję jakieś dziwne ip. 169.254.179.244 wraz z maską i nie widzi mi bramy. Proszę o pomoc bo już cały dzień się z tym bawię i nie mogę nic znaleźć i nie wyskakujcie mi z hasłami google nie boli bo nie jestem na tyle tępy żeby tego wcześniej nie zrobić.
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz połączenie pc/ lapek- wifi to kai nie znajdzie ci konsoli.
Musisz wszystko mieć podłączone kablem tj. lapek- router- xbox. Wszystko kablem.
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
a mac adres dopisałeś z konsoli na routerze?? aby po nim nadać konsoli ip, BTW ja bym osobiście dał DHCP i olał przypisywanie na stałe IP. A na wifi jakbyś z netu korzystał to wtedy możesz wykorzystać sztywne IP.
 

sla82

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam włączone DHCP, na konsoli wszystko "automatycznie", MAC-a nie zmieniałem. No i "udostepnione" połączenie bezprzewodowe na laptopie.
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
korsak pierw najważniejsza rzecz:

1. jakie masz łącze i ile mb,
2. masz jtaga?
 

virusek

Użytkownik
Użytkownik
Okej, mam już możliwość przetestowania na nowo kaia :) I na nowo mam problemy.
Więc sytuacja wygląda tak: Teoretycznie jest wszystko okej. Network Reachable: Yes. Konsole wykrywa (configured successfully) ale przy żadnej grze nie widać hostów (sprawdzane przy F1 2010, Halo Reach, Red Dead Redemption) sprawdzałem czy są jakieś patche do nich ale znalazł tylko do RDR i ściągnął prawidłowo.
Konsola jest z JTagiem i patchem na pinga.
Internet z TP 2MB z Liveboxem :) Proszę o pomoc w czym może być problem
 

Do góry Bottom