Xlive FIFA 20 - problem

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Witam, dziś ogarnałem Xlive - 1 miesiąc bezpłatny przy zakupie konsoli, to samo zrobił kolega. Jesteśmy w znajomych, z połączeniem do neta mamy wszystko ok, jednak jest problem jak chcemy zagrać mecz online. Są jakieś specjalne kroki kiedy trzeba zaprosić znajomego na mecz jak bylo to dawniej czy to nie ma znaczenia, czy jestesmy w menu głownym czy w grze już. Dodam, że działa nam tylko mecz współpraca czyli jesteśmy razem w jednym teamie - kolega zaprasza, ja akceptuje i wszystko hula, natomiast jak zaprasza mnie albo ja jego na mecz on vs ja i podczas ładowania jakby zacina sie (na tym szerym ekranie), za sekunde kolejne ładowanie, za 2s nastepne i pojawia sie komunikat, ze przeciwnik opuscil gre czy jakos tak. Co moze byc nie tak ? Obaj mamy nówki pudełka.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
A za natem nie jesteście?
 

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Yyy jakbys rozwinał ? :p
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To znaczy, czy w ustawieniach na konsoli chyba w zakładce sieć masz info NAT Otwarty :)
 

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Na konsoli napisane jest, że niby NAT otwarty. Cały czas jest to samo, współpraca śmiga, a granie ja vs kumpel nie. Jak zaprosze go do zagrania to wskakuje na wybór drużyn a on widzi szary ekran, jak on mnie zaprosi to on ma wybor druzyn a ja szary ekran (ten standardowy przed wyborem druzyn). Dzis niby odblokowalem port 3074 na stronie routera w zakladce porty wirtualne, kumpel zrobil to samo dodajac ten port i wpisujac IP konsoli jednak nic to nie pomoglo. Jakies pomysly ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na konsoli napisane jest, że niby NAT otwarty. Cały czas jest to samo, współpraca śmiga, a granie ja vs kumpel nie. Jak zaprosze go do zagrania to wskakuje na wybór drużyn a on widzi szary ekran, jak on mnie zaprosi to on ma wybor druzyn a ja szary ekran (ten standardowy przed wyborem druzyn). Dzis niby odblokowalem port 3074 na stronie routera w zakladce porty wirtualne, kumpel zrobil to samo dodajac ten port i wpisujac IP konsoli jednak nic to nie pomoglo. Jakies pomysly ?
Zrobić na telefonie hotspot i pod to podłączyć konsole. Zobaczyć czy połączy.
 

Do góry Bottom