XOS Szybko zapełniająca się pamięć

CzarnySnajper

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, kupiłem przesiadłem się z ps na x-a 500gb z zamiarem kupowania gier przede wszystkim na płytach aby było miejsce na ciekawe promki oraz mam słabego neta. Teraz mam 5 gier, w tym tylko jedna(!) jest z neta a pokazuje mi 3/4 zapełnienia dysku. Co pousuwać?
Pozdro
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam, kupiłem przesiadłem się z ps na x-a 500gb z zamiarem kupowania gier przede wszystkim na płytach aby było miejsce na ciekawe promki oraz mam słabego neta. Teraz mam 5 gier, w tym tylko jedna(!) jest z neta a pokazuje mi 3/4 zapełnienia dysku. Co pousuwać?
Pozdro
Gry w które nie grasz lub dokupić dysk n usb 3.0

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, kupiłem przesiadłem się z ps na x-a 500gb z zamiarem kupowania gier przede wszystkim na płytach aby było miejsce na ciekawe promki oraz mam słabego neta. Teraz mam 5 gier, w tym tylko jedna(!) jest z neta a pokazuje mi 3/4 zapełnienia dysku. Co pousuwać?
Pozdro
Czy jesteś świadom że gry na płytach również są instalowane na dysk i nie możesz nic z tym zrobić. Już na starcie wszystkie aktualizację i system zapełnia system do takiego poziomu co posiadasz tylko 350 gb do dyspozycji i jeśli każda gra zajmuje powiedzmy 40GB to można łatwo policzyć jak szybko dysk się zapełni.
 

CzarnySnajper

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
na plejce miałem dysk 250 i z 20 gier na płytach - praktycznie mało co dysku użyłem...
to dlatego nikt xboxa nie kupuje i gry tak tanie :banghead:
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
na plejce miałem dysk 250 i z 20 gier na płytach - praktycznie mało co dysku użyłem...
to dlatego nikt xboxa nie kupuje i gry tak tanie :banghead:
Hahah, a w tej bajce były smoki? Nie porównuj starej konsoli PS3 z Xboxem One, bo to dwie różne konsole i gry zajmują o wiele więcej miejsca w porównaniu ze starymi generacjami. Na X360 na dysku 250Gb także mogłeś zainstalować multum gier, a nawet i nie, bo szło grać z płyt bez instalacji (nie wszystkie tytuły, ale jednak). Gry na stare konsole ważyły po 5-8Gb lub 16 takie GTA V, a zobacz sobie ile teraz gry zajmują. Czasami lepiej się zastanowić niż pisać głupoty ;)
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wybacz ale temat równie debilny jak gdybyś napisał: "kochani, po przesiadce z poloneza caro kupiłem sobie hammera. Pojeździłem chwilę i już pusty bak. To pewnie dlatego nikt nie kupuje hammera"
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
na plejce miałem dysk 250 i z 20 gier na płytach - praktycznie mało co dysku użyłem...
to dlatego nikt xboxa nie kupuje i gry tak tanie :banghead:
No to ładnie, tak nikt nie kupuje Xbox'a i jakimś dziwnym przypadkiem ponad 30 milionów egzemplarzy znalazło swojego odbiorcę. Ciekawe dlaczego?
 

czanklas22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tam wolę gry w wersji cyfrowej na dysku niż płytami zonglowac. Fakt, temat debilny. Choć sam byłem w szoku jak po zakupie konsoli tego samego dnia zapelnilem dysk i nagle dochodzi kolejny wydatek na dysk.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom