XOX pytanie przed zakupem

Properth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej,
przymierzamy się do zakupu konsoli. Dawniej był X360, obecnie chcemy z żonką czasem pograć wieczorkiem i potrzebuję porady.
TV 4k 55 cali więc tutaj oki, budżet do 3000zł więc myślę, że udałoby się złapać to z Kinektem w komplecie. Jednak czy warto brać teraz, czy czekać jak wyjdzie nowsza edycja (jeśli wyjdzie)?? Druga sprawa, gdzie polecacie zrobić zakup, jest tego tyle, że trudno się zdecydować i wybrać..... Masa kombinacji jeśli chodzi o edycje limitowane, zwykłe, miksy z różnymi grami, kinect nowy, kinect używany... idzie się pogubić :D

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja tylko napiszę, że nie spodziewaj się wielkiej ilości gier na Kinect na Xbox One. Jest ich niewiele i mogą być już ciężko dostępne.
Na pewno jest Kinect Sports Rivals, Shape Up, Zumba World Party, Dance Central Spotlight, Just Dance (co roku nowa wersja), D4: Dark Dreams Don't Die, Fighter Within, Blue Estate i trochę gierek dla dzieci.
Xbox One Series X ma nie wspierać Kinecta. Więc jeśli ma być Kinect to tylko coś z tej generacji (lub wrócić do X360).
Konsolę możesz kupić nową (chyba, że chcesz kupić One bez S/X). Kinect możesz dokupić używany bo chyba nowego się już nie dostanie. Do One nie potrzeba żadnych przejściówek. Do S/X musisz dokupić przejściówkę.
X już przestali produkować, więc niedługo znikną z rynku by zrobić miejsce na Series X.
Na pewnie nie kupuj One S all digital (bez napędu) bo odetniesz się od gier na płytach.

Properth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za odpowiedź. Ja głównie gry sportowe i fabuły, dla żony i dzieci bardziej kinect myślałem jako dodatek do zabawy.
Czyli nie warto teraz kupowac X, tylko lepiej poczekać na Series X?

Poczytałem i faktycznie Series X ma być za kilka miesięcy więc poczekam i go kupię, a zastępczo na te kilka miesięcy, żeby pograć to jaką konsolę byś polecił za " kilka stówek" przejściowo???

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie warto w ogóle inwestować w Kinecta z XO. Ilość gier jest znikoma. Najlepszy to wciąż ten z X360. Ogólnie mam oba, ale ten z XO tylko kurzy się w szafie, bo nie ma w co na nim grać. Na Dance Central jest całe 10 utworów, a każdy kolejny musisz osobno dokupić. Potem są Sporty, ale nie jakoś specjalnie odkrywcze i kilka innych pierdo gierek gdzie na X360 masz spory wybór w grach. Jako przejście to bym sobie kupiła używane PS4 i ograła ich exy, bo są świetne. Mówię całkiem serio :) Bo nic Ci nie da kupowanie takiej Ski, bo nawet na tym nie zarobisz później tylko będziesz stratny przy wyjściu nowej generacji ;p

Properth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Za polecanie PS4 na tym forum nie ma bana? :D :D Też myślałem, żeby zanim wyjdzie Series , zakupić tymczasowo PS4 nawet używane :)

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Za polecanie PS4 na tym forum nie ma bana? :D :D Też myślałem, żeby zanim wyjdzie Series , zakupić tymczasowo PS4 nawet używane :)
Coś Ty, sporo osób ma kupione tutaj PS4 dodatkowo w tym i ja ;-) Nie żałuję, że dokupiłam. Obie konsole się wzajemnie uzupełniają ;)

Properth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właśnie na pewno czekam na nowego Xboxa i dobrze byłoby też mieć teraz PS4. Tylko, który z PS4 polecisz? Warto iść w dużo droższy PRO czy zwykła 4rka daje radę?? :)

Properth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Znalazłem w swojej mieścinie za ok 1000zł Pro z 2 padami i ponad 20 gier, gwarancja ponad rok jeszcze myślę, że się zdecyduję :D

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Do kinecta tylko X360, XOX warto szukać choćby na allegro, bo potem rejestrujesz konsolę na Microsofcie. Zwróć tylko uwagę, żebyś otrzymał paragon albo fakturę, bo bez tego nie będziesz miał 2 letniej gwarancji. Ja jak kupowałem, to pytałem, czy ma oryginalne plomby, bo zdarza się, że sprzedają konsole po zwrotach od klientów jako nowe albo wyciągają zawartość ze środka i sprzedają jako nowe konsole (np. kody na gry, xbox game pass itp.) :)

Properth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cenna rada, dzięki :cool:

Do góry Bottom