Xplorer360 a dysk USB

joka013

Użytkownik
Użytkownik
mataman nie bede sie z Toba wyklucal bo to niema sesu.

Poradzil sobie ktos z avatarami??
Wgralem kilka sciagnietych z neta. Z tych kilku konsola widzi mi tylko 2 jednak nie ma ich w edycji avatarow. Wie ktos w czym problem ?
w tym, że ściągając avatary z LIVE'a, są one przypisywane do twojego profilu i nawet jeśli je skopiujesz, wrzucisz do neta, żeby ktoś inny sobie je pobrał i dał do swojego profilu, on nie będzie miał z nich porzytku, bo będzie tak jak w twoim przypadku, albo się nie wgrają, albo nie będzie ich widać.
 

encorton

Użytkownik
Użytkownik
Tak, rozumiem. Jednak podobnie jest z savami. Przypisywane sa do danego profilu, a jednak da sie je przepisac na inny profil. Moze da sie tak samo zrobic z avatarami??
Moze da sie inaczej. Dla przykladu. Jak robilem aktualizacje offline z pendriva to instalowalem tez avatary. Wiec jakis sposob na to musi byc.

Ktos to rozgryzl ?

Edit:
Wie ktos jak wyciagnac profil? Przenosze profil z karty pamieci xbox-a na pendriva i co dalej?? Jak go odnalezc? Niewiem ktore to.
Jest jakis dobry edytor profili ??
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
Moze da sie inaczej. Dla przykladu. Jak robilem aktualizacje offline z pendriva to instalowalem tez avatary. Wiec jakis sposob na to musi byc.
tylko sęk w tym, że te avatary z update są udostępnione przez M$ za darmo, są tak jakby uniwersalne i dostępne dla wszystkich, więc (moim zdaniem) bezpośrednio nie są związane z profilem.
 

Fede

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z wgraniem save do FF XIII.Ściągam save z internetu i podmieniam mu te ID na moje ID.Plik z savem wrzucam do folderu z grą, gdzie są inne savy.Po odpaleniu gry i próby odpalenia tego sava wyskakuje informacja, że nie można załadować sava.Powiedzcie co moge robić źle.

EDIT Poradziłem sobie z problemem, poprostu usunąłem swój save a zostawiłem tylko ten save z internetu.Da się zrobić tak, żeby zostały oba i oba działały?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Moze da sie inaczej. Dla przykladu. Jak robilem aktualizacje offline z pendriva to instalowalem tez avatary. Wiec jakis sposob na to musi byc.

Ktos to rozgryzl ?

No sporo osób. Pomoze xbr :D
 

PAW66

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich mam pytanie jak mogę wgrać save ściągniętego z internetu i przypisać je do własne go profilu (jaki programem przypisać do swojego profilu) prosze o pomoc?
 

Razom

Użytkownik
Użytkownik

encorton

Użytkownik
Użytkownik
Tak poradnik nawet dobry. Duzo mi pomogl. Co do tej czesci:
"Jeśli chcemy wgrać jakiś save znaleziony w necie lub od znajomego odpalamy program Xploder Resigner.

Po zalogowaniu się i odpaleniu go klikamy Open i wybieramy NASZ(!) save z gry !

Odpalamy po raz kolejny Xploder Resigner (nie zamykając tego pierwszego) i tym razem wybieramy save, który chcemy wgrać (czyli ten powiedzmy z sieci).

Kopiujemy teraz dane z Saved Profile ID, Device ID oraz Console ID z NASZEGO save'a do save'a pobranego z neta.

Jeśli wszystko się zgadza klikamy na Resign (pobrany save przejmie teraz wszystkie ID z naszego oryginalnego save'a)."

Nie trzeba odpalac programu 2x, kopiowac numerow itp. Wystarczy otworzyc go raz, zaladowac save z naszej konsolki, zaznaczamy haczykami Profile ID/ Device ID/ Console ID i klikamy Save ID's. Otwieramy save sciagniety z neta i klikamy Load ID's, po czym Resign :D
 

wieo

Użytkownik
Użytkownik
witam

wiec jesli mozna wrzucac savy, themy itd czy jest mozliwosc wrzucenia filmu w formacie *.wmv na pena i pozniej przeniesienie ich na dysk konsoli?

ma ktos jakis film na dysku konsoli sciagniety z liva zeby bylo wiadomo jaki musi byc katalog?

Pozdrawiam
Wiechu
 

bart3r

Użytkownik
Użytkownik
Mógłby ktos wkoncu napisac jak update'owac gry ?tzn gdzie wrzucic update na pendrive'a zeby gra wykryła akutalizacje?? pytanie pojawiło sie juz pare razy ale niektorzy sie spieraja o jakies gowna i pewnie zostało przeoczone.
 

Leon_S_Kennedy

Banned
Użytkownik
Mógłby ktos wkoncu napisac jak update'owac gry ?tzn gdzie wrzucic update na pendrive'a zeby gra wykryła akutalizacje?? pytanie pojawiło sie juz pare razy ale niektorzy sie spieraja o jakies gowna i pewnie zostało przeoczone.
twoje pytanie nie nawiązuje do tematu ;O a te "gowna" to jest właśnie nawiązanie to tematu , masz poradnik na forum jak zrobic update nxe
 

owca

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Leonik mordo, właśnie ze nawiązuje, wiele osób pytało sie jak zaktualizować gre, ale inni wolą wiedziec jak wgrać na dysk smoczek do awatara.Wiem, że jest to dla niektórych szalenie ważne, ale przez dużą fale na temat awatarów i innych WAŻNYCH rzeczy temat aktualziacji został przeoczony.
 

Phoenix505

Użytkownik
Użytkownik
Owca to powiem ci że twojej ważnej rzeczy czyli aktualizacji NIE DA SIĘ WGRAĆ PRZEZ PENDRIVE'A i wcześniej o tym była mowa. Jak chcesz wgrać aktualizacje to podepnij zwykły dysk xboxa pod konsole i kombinuj.
 

Phoenix505

Użytkownik
Użytkownik
Chwila chwila czy my gadamy o tym samym temacie czy ja się już pogubiłem a mianowicie czy my mówimy o aktualizacji gier czy konsoli ?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
to chyba jasne że gier
 

Leon_S_Kennedy

Banned
Użytkownik
to przez pendrive sie nie da ;]
 

arturwiecki

Użytkownik
Użytkownik
ale tu jest ************ gdzie moderatorzy
 

Leon_S_Kennedy

Banned
Użytkownik
ale tu jest ************ gdzie moderatorzy
po co spamujesz ?
 

wieo

Użytkownik
Użytkownik
widze ze temat sie kreci ;)

moje pytanie albo umknelo w gaszczu innych ;) albo sie nie da ale ponowie
czy jesli mozna wrzucac savy czy mozna wrzucac rowniez na dysk x-a film przerobiony na wmv jesli tak pewnie trzeba wiedziec jaka nazwe nadac katalogowi ;) czy ma ktos z was na dysku jakis film trailer czy cos i moze go skopiowac na pena zeby sprawdzic jaka nazwa katalogu dla video ?

Pozdrawiam
Wiechu
 

Leon_S_Kennedy

Banned
Użytkownik
widze ze temat sie kreci ;)

moje pytanie albo umknelo w gaszczu innych ;) albo sie nie da ale ponowie
czy jesli mozna wrzucac savy czy mozna wrzucac rowniez na dysk x-a film przerobiony na wmv jesli tak pewnie trzeba wiedziec jaka nazwe nadac katalogowi ;) czy ma ktos z was na dysku jakis film trailer czy cos i moze go skopiowac na pena zeby sprawdzic jaka nazwa katalogu dla video ?

Pozdrawiam
Wiechu
co do filmu nie próbowałem , a save to można na 100%
 

Do góry Bottom