Xtreme gorszy czy lepszy?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Miałem X'a przerobionego Xtreme ale się zepsuł i kupiłem nowego przerobionego iXtreme 1.51 który otwiera tylko do Wave 3 a Xtreme otwiera wszystkie Wave grałem na Live i bana nie dostałem więc w czym jest gorszy od iXtreme skoro przerobiony początek 2007 roku (tak myślę) i otwiera wszystko aż do dziś? Ma jakieś wady? Pytałem się o to kiedyś na innym forum ale dawno temu to dumni posiadacze iXtreme 1.4 (wtedy to była nowość) go zmieszali z błotem, że łatwo bana dostać. Ja grałem 6 MC na Gold (3x1 MC darmowy i dokupiłem 3 MC) i drugie tyle na Silver a po banie ani śladu. A dziś już wiemy, że super wypasiony iXtreme przed banem też się nie obroni. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego Xtreme nie jest tak popularny jak iXtreme?
 

InPirats

Banned
powiem tak Xtreme jest w tym dobry,że każda gra wave500 nawet ci pójdzie ale już w Ixtreme jest możliwość tak jak w Xtreme wystarczy mieć ix 1.6 non stealth,a co do grania online jak byś chciał do Xtreme stanowczo odradzam a co do Ixtreme to nie gwarantuje 100% pewności ze nie złapiesz bana.Najlepsze rozwiązanie na chwile obecną puki nie ma LT to wgranie ix 1.6 non stelath(dla osób grający offine) bądź wgranie ix 1.6.1 i grac online ale czy nie złapią to ci nie powiem bo nie jestem Wróżką.
 

Godzilla

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam trochę inne pytanie związane z Xtreme, mianowicie czy przy nim także trzeba wypalać Gry z XBOX (nie X360) na płytki DL czy można na zwykłe DVD ?? Bo gdzieś obiło mi się o uszy że można na zwykłe DVD.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
na xtreme mozna na zwyklych dvd
 

Godzilla

Użytkownik
Użytkownik
Mógł by ktoś zapodać linka do Xtrema?
Napęd Samsung i najlepiej x8.
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
A może frytki do tego ?
 

Godzilla

Użytkownik
Użytkownik
Już nie trzeba, znalazłem Xtreme 5.3.
Tylko nie wiem czy flash wykonuje się identycznie jak w przypadku iXtreme czy też są do tego inne programy?
I jak wygląda przy Xtreme prędkość odczytu? Da się ustawić x8?
 

InPirats

Banned
Już nie trzeba, znalazłem Xtreme 5.3.
Tylko nie wiem czy flash wykonuje się identycznie jak w przypadku iXtreme czy też są do tego inne programy?
I jak wygląda przy Xtreme prędkość odczytu? Da się ustawić x8?
flash wykonuję się troszkę inaczej.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom