Xtreme5.3 -> iXtreme1.4

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam pytanei czy jak mam już przerobke Xtreme 5.3 to moge jeszcze wgrac Ixtreme 1.4 Online ?

Bo na allegro jest dosc tanio przeróbka a pograłbym w koncu po livie

http://allegro.pl/item325151445_przerobka_flash_xbox360_wszystkie_napedy_100_ok.html
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Xtreme5.3 -> iXtreme1.3

Tak możesz to zrobić bez żadnych problemów. I nazywaj poprawnie tematy...
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme5.3 -> iXtreme1.3

A powiedz mi jeszcze jak zaktualizowac Xtreme do iXtreme? Bo suche '"tak, mozesz" nic mi nie daje. Konsole mam od niecalego tygodnia i na wlasne zyczenie chcialem xtreme, ten nie internetowy, bo nie chcialo mi sie tych patchy wrzucac do obrazu... A tu sie okazuje, ze kazda ktora sciagnalem, ma juz zintegrowanego patcha i klops. Chcialbym sobie pograc na necie, a nie chodzic tylko i wylacznie po XBL... No wiec, jak przejsc z Xtreme do iXtreme? Zaznaczam, ze mam ten najnowszy Xtreme. Aha oczywiscie naped Benq, konsola z konca grudnia '07.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Xtreme5.3 -> iXtreme1.3

http://xbox-scena.pl/viewtopic.php?t=105
A chodziłeś po necie z płytą w napędzie?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme5.3 -> iXtreme1.3

Po XBL oczywiscie chodze (czytam, sciagam...) bez plytki w napedzie, jeszcze zanim podpinam kabel z neta, wyciagam plytke. A wlasnie, chyba nie dostane bana? Jakos wciaz dziala mi XBL.

No tak, sam tego nie bede robil, poprosze kolesia, ktory mi wgral xtreme, zeby wrzucilm mi ixtreme... ale dzieki tak czy siak.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Xtreme5.3 -> iXtreme1.3

Za chodzenie bez płyty nic ci nie grozi, ale polecam ci to zrobić samemu. Zawsze się czegoś nauczysz.
 
P

Piri001

Guest
Odp: Xtreme5.3 -> iXtreme1.3

Ej ale czemu nie na ixtreme 1.4 ?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Xtreme5.3 -> iXtreme1.3

Na 1.4 przypadkowo nacisnąłem 3 gdy zmieniałem nazwę tematu ;)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme5.3 -> iXtreme1.3

spike200 napisał:
Za chodzenie bez płyty nic ci nie grozi, ale polecam ci to zrobić samemu. Zawsze się czegoś nauczysz.
No tak, ale jak poczytalem o tym, ze trzeba cos dokupic, jakies chipsety kompatybilne z plyta glowna czy cos... to sobie odposcilem. Gdyby byla to kewstia wypalenia na plycie obraz updejtu Xtreme, czy chociazby przez USB Xbox -> PC to bym to sam zrobil. A tak za duzo kombinowania i tak strasznie jest towytlumaczone, jakby mialo wybuchnac. :D
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme5.3 -> iXtreme1.4

chyba nie wgrywałeś softów do PSP ... albo nie lutowałeś chipów do PS2 ...
wgrywając soft 3.71m33 do psp 50% szans było na bricka ...

czytając poradnik jak flaschowac BENQ to doszedłem do wniosku że jest to o 80% prostrze niż wgrywanie softów do PSP ... do tego wystarczy kupic kontroler sata za 30 zł i gdy wyjdzie nowy ixtreme wgrasz sobie bez problemu .. ja zresztą bym nawet za darmo nie dał komuś xboxa żeby w nim grzebał :))

pozdr.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xtreme5.3 -> iXtreme1.4

Akurat mialem PSP, pandore czy karte potrafilem sobie sam zrobic, downgrade czy upgrade bez problemu... Takze nie wydziwiaj. Wole zeby za 30zl zrobil mi to koles w serwisie niz wydawac wiecej (30zl kontroler+wysylka). Poza tym nie wygrzebuj na sile jakichs starych tematow, skoro nie masz w zwiazku z nimi pytan czy odpowiedzi na zadane przez kogos pytanie. Czysta zlosliwosc.
 

devcio1992

Świeżak
Świeżak
Odp: Xtreme5.3 -> iXtreme1.4

Hej, jestem tu nowy. Chciałem zapytać czy z mojej płyty głównej można by flash'ować napęd (płyta oparta na chipsecie VIA KT600).
 

Do góry Bottom