Yotube na XBOX LIVE cenzura ?

MiedzianeJaja

Świeżak
Świeżak
Ponieważ jestem świeżym użytkownikiem nie miałem okazji wiele sie bawic konsolą, ale im wiecej sie zagłebiam, tym więcej napotykam dziwacznych ograniczen czy blokad. Na przykład dzisiaj chciałem zobaczyć jeden teledysk na tubie na xboxie. Bardzo byłem zdziwiony kiedy w wielu wynikach, oryginalnego teledysku nie znalazłem. Właczyłem piec i bingo. Po wpisaniu tych samych słów teledysk jest jak byk na pierwszym miejscu listy wyszukiwania. Na konsoli tylko same przeróbki utworu i kilka szarych kawadratów z symbolem kłódki. To jak to jest ? Xbox cenzuruje zawartość youtuba ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ACTA już działa :)
taki żarcik :) Co do tematu czy aby przypadkiem żeby obejrzeć ten filmik nie musisz mieć konta na you tube :)
 

miczu71

Użytkownik
Użytkownik
Część zawartości jest niedostępna z poziomu xboxa, tak samo jest z poziomu telefonu np.

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk
 

MiedzianeJaja

Świeżak
Świeżak
ACTA już działa :)
taki żarcik :) Co do tematu czy aby przypadkiem żeby obejrzeć ten filmik nie musisz mieć konta na you tube :)
Nie mam w ogóle konta na youtube (nigdy nie miałem potrzeby mieć) A teledysk był LMFAO: I`m sexy...
 

arobyczek

Użytkownik
Użytkownik
Youtube na xboxie ma cenzure na konta VEVO więc dlatego nie możesz ogladac orginalnych teledysków np. LMFAO, Lady Gagi, itp.
 

TigraTeam

Banned
i trzeba powiazac konta
 

arobyczek

Użytkownik
Użytkownik
nic nie da ci powiązanie kont, na youtube z xboxa nie obejzysz VEVO poniewaz bedzie osobna aplikacja VEVO do ogladania filmow
 

MiedzianeJaja

Świeżak
Świeżak
A, to takie buty...
 

Do góry Bottom