YouTube

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
#1
c072d37b-dc6b-4f2f-a01d-afc17b2e83af.jpg


Od najpopularniejszych internetowych filmików po wskazówki dla graczy – wszystkie skarby serwisu YouTube dostępne są w aplikacji YouTube na Xbox Live.

Jak dla mnie rewelacja działa o wiele lepiej niż aplikacje w Smart TV.
 
Ostatnia edycja:

TheG4brieL

Użytkownik
Użytkownik
#3
To jest chyba problem samej aplikacji. Ja mam 10 MB Neo i raz mi odpali w świetnej jakości a raz pikseloza jak cholera... Nie wiem czemu nie ma opcji wyboru jakości filmiku.
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#5
Nie mam konsoli pod ręką, ale spróbuj lewą gałką w dół podczas trwania filmu. A po skończeniu filmu od razu pokaże Ci się lista, i wystarczy lewą gałką przewijać w prawo/lewo.
 

Bolce8Havana

Użytkownik
Użytkownik
#9
Mam pytanko. Nie mogę wlogować swojego konta na YT. Wyskakuje mi komunikat, że mam skorzystać z przeglądarki internetowej i wejść na jakąś stronkę "activate" i wpisać tam kod. Czy ktoś może mi z tym pomóc? Jak to obejść albo zaktywować bo nie potrafię tego zrobić na konsoli.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
#12
Jakiś błąd dzisiaj mnie dopadł i nie tylko mnie. Gdy tylko uruchomię YT po chwili wyłącza mi konsolę- jeszcze wczoraj bylo wszystko ok .

Dodam jeszcze iż jestem w programie preview new xbox experience
 
Ostatnia edycja:

Shady ss

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#15
O widzę ze nie tylko ja mam ten błąd, wczoraj montowane ledy do półki nad konsola aby podświetlic i dzisiaj za pierwszym razem mowie jakieś zwarcie szlak trafił zasilacz :O ale potem patrze właśnie ze za każdym razem gdy uruchomi się YouTube to wyłącza

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#17
U mnie jak na razie nie ma większych problemów z tą aplikacją działa stabilnie choć w zasadzie to raz się zawiesiła na kilka godzin oglądania co się zawsze może zdarzyć.

Jej jedyny minus ale za to wielki to wąskie grono podpowiadanych filmików, na www mam podrzucane filmiki i jest ich mnóstwo a na tej aplikacji są tylko filmy z subskrybowanych kanałów w dodatku na aplikacji mam tylko np. 10 subskrybowanych kanałów na liście a na www mam ich 40, cały problem chyba w tym że mam 2 kanały na YT a w aplikacji nie można się przełączyć tylko bierze dane z tego pierwszego którego w zasadzie nie używam.
 

Do góry Bottom