YouTube

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
c072d37b-dc6b-4f2f-a01d-afc17b2e83af.jpg


Od najpopularniejszych internetowych filmików po wskazówki dla graczy – wszystkie skarby serwisu YouTube dostępne są w aplikacji YouTube na Xbox Live.

Jak dla mnie rewelacja działa o wiele lepiej niż aplikacje w Smart TV.
 
Ostatnia edycja:

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam coś dziwnego z YT na mym świeżym X1. Graficznie jest gorzej niż na ps3,czegoś nie rozumiem , tak jakby nie ustawiało automatycznie najlepszej jakości. A szybkość netu mam bardzo dużą.
 

TheG4brieL

Użytkownik
Użytkownik
To jest chyba problem samej aplikacji. Ja mam 10 MB Neo i raz mi odpali w świetnej jakości a raz pikseloza jak cholera... Nie wiem czemu nie ma opcji wyboru jakości filmiku.
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
mam pytanie bo nie mogę znaleźć gdzie jest opcja przejrzenia filmów pokrewnych do aktualnie wyświetlanych ?
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie mam konsoli pod ręką, ale spróbuj lewą gałką w dół podczas trwania filmu. A po skończeniu filmu od razu pokaże Ci się lista, i wystarczy lewą gałką przewijać w prawo/lewo.
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zauważyłem że u mnie jakość filmów zaczyna się od słabej jakości...aż do HD....dziwne to....
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja mam odrazu hd

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalk
 

roladazkluskami

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właśnie jest problem bo nie da się zmieniać.
U mnie odpala wszystko w fullHD ale to ciągnie po łączu.
Czasem wolałbym zmienić na niższą.

Na plus natomiast jest to że z aplikacji YouTube można
wygrywać filmiki nagrane konsolą.
Przynajmniej w teorii.
https://support.google.com/youtube/answer/6001741?hl=pl
 

Bolce8Havana

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko. Nie mogę wlogować swojego konta na YT. Wyskakuje mi komunikat, że mam skorzystać z przeglądarki internetowej i wejść na jakąś stronkę "activate" i wpisać tam kod. Czy ktoś może mi z tym pomóc? Jak to obejść albo zaktywować bo nie potrafię tego zrobić na konsoli.
 

roladazkluskami

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Musisz wejść przez kompa na storę youtube.com/activate czy jakoś tak
i wpisać tam kod który pokaże ci się na ekranie Xbox-a

https://www.youtube.com/activate


https://support.google.com/youtube/answer/3467988?hl=en
 

Bolce8Havana

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuję, jeszcze jakbyś był w stanie mi pomóc z apką NBA Game Time. Napisałem posta w dziale POMOC.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Jakiś błąd dzisiaj mnie dopadł i nie tylko mnie. Gdy tylko uruchomię YT po chwili wyłącza mi konsolę- jeszcze wczoraj bylo wszystko ok .

Dodam jeszcze iż jestem w programie preview new xbox experience
 
Ostatnia edycja:

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
U mnie ok

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

triplex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakiś błąd dzisiaj mnie dopadł i nie tylko mnie. Gdy tylko uruchomię YT po chwili wyłącza mi konsolę- jeszcze wczoraj bylo wszystko ok .

Dodam jeszcze iż jestem w programie preview new xbox experience

Mam to samo ,już zgłosiłem im błąd. Też jestem w "preview"
 

Shady ss

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
O widzę ze nie tylko ja mam ten błąd, wczoraj montowane ledy do półki nad konsola aby podświetlic i dzisiaj za pierwszym razem mowie jakieś zwarcie szlak trafił zasilacz :O ale potem patrze właśnie ze za każdym razem gdy uruchomi się YouTube to wyłącza

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Youtube na xbox one jest najlepszą aplikacją
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie jak na razie nie ma większych problemów z tą aplikacją działa stabilnie choć w zasadzie to raz się zawiesiła na kilka godzin oglądania co się zawsze może zdarzyć.

Jej jedyny minus ale za to wielki to wąskie grono podpowiadanych filmików, na www mam podrzucane filmiki i jest ich mnóstwo a na tej aplikacji są tylko filmy z subskrybowanych kanałów w dodatku na aplikacji mam tylko np. 10 subskrybowanych kanałów na liście a na www mam ich 40, cały problem chyba w tym że mam 2 kanały na YT a w aplikacji nie można się przełączyć tylko bierze dane z tego pierwszego którego w zasadzie nie używam.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Już naprawili błąd aplikacja znowu dziala jak należy
 

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie mogę się zalogować kontem na yt ,znaczy konto yt na konto w xbox one na yt
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Apka prosta w obsłudze , moja córka może oglądać bajki bez odpalania kompa.



_______________________________

... tap tap Tapatalk
 

Do góry Bottom