1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Z jakiego klienta poczty skorzystac

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez hanzobozzpl, Wrzesień 14, 2018 o godzinie 09:58.

1. hanzobozzpl

hanzobozzpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sprawa ma sie tak. Zalozylem konto na gmailu z nazwa gry, pozniej dodalem to konto na xbox.com i zlozylem preorder na ta gre. Na nastepny dzien nie moglem zalogowac sie na konto poczty, gdyz ktos z tego konta wysylal spam. Telefonicznie nie moglem tego konta odblokowac bo podany przeze mnie numer byl odrzucany. Na szczescie wszystko udalo sie odkrecic. Jakiego klienta polecacie oprocz gmail.com?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Gruberek

Gruberek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    425
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Piotrków Trybunalski
    Z tych bezpiecznych wart polecenia jest protonmail. Korzystam też z zoho gdyż oferuje możliwość podpięcia za darmo własnej domeny. Niestety jeżeli chodzi o pojemność skrzynki to gmail wygrywa ze wszystkimi.

4. hanzobozzpl

hanzobozzpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi potrzebny email by kupic gre z ms a gmail ostatnio mnie zawiodl

5. Matadrox

Matadrox Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia: