z kąd ściągać ?

FokuSmok.

Użytkownik
Użytkownik
Witam .
Zna ktos jaki fajny i szybki sposob na ściaganie gier na xboxa ?
Wczoraj sknczył mi sie premium na rapidshare , a nie mam pieniedzi na zakupienie jeszcze raz .
Prosze o jakies servery bez limitów , i co myślicie o ********** ?
 

elosiema

Banned
Witam .
Zna ktos jaki fajny i szybki sposob na ściaganie gier na xboxa ?
Wczoraj sknczył mi sie premium na rapidshare , a nie mam pieniedzi na zakupienie jeszcze raz .
Prosze o jakies servery bez limitów , i co myślicie o ********** ?
dla mnie ******** to bez sens,raz że musisz czekać żeby ktoś seedował a dwa że podczas sciągania ty wysyłasz-czyli rozpowszechniasz.Jak ci się na rapidzie konto skonczyło to sciągaj nocą od 2 do chyba 12 jest bez limitów.
BTW:pisze się skąd a nie z kąd
 

Karid

Użytkownik
Użytkownik
Polecam stronę fuzja.com - częste aktualizacje, najnowsze tytuły zawsze się pojawiąją szybko po premierze na serwerach bez limitu, do tego JDownloader.
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
dla mnie ******** to bez sens,raz że musisz czekać żeby ktoś seedował a dwa że podczas sciągania ty wysyłasz-czyli rozpowszechniasz.Jak ci się na rapidzie konto skonczyło to sciągaj nocą od 2 do chyba 12 jest bez limitów.
BTW:pisze się skąd a nie z kąd
Czyli ******* jest nielegalny a na rapidzie wszystko ok? Ja uważam że ******** i tylko ********. Używam od 5 lat i na nic nie czekam po godzince mam gierkę w domku :)
 

FokuSmok.

Użytkownik
Użytkownik
aha dzieki za odpowiedzi :)
A jakiego masz neta i jaki transfer na ********** ?
 

maqczo

Użytkownik
Użytkownik
ja tam sciagam z ********.org czasami troche wolno idzie ale czasami naprawde predkosc jest ladna
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Neta mam 24 Mb a do tego serwer 100/100 Mb:DD Transfer na ********** taki jak możliwości serwera czyli 100/100 Mb :yeye:
 

FokuSmok.

Użytkownik
Użytkownik
aha ;p
ja mam neta 1.5 mb ;p
Kiedys probowalem sciagac przez torenty i miałem transfer 1-5 kb/s ;p
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Tak jest jak ściągasz z publicznych trackerów. Niestety te które są dobre i się liczą są na zaproszenia :p
 

minister

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
******** - demonoid.com
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
@ UP nie polecam. Prędkości średnie a dużo pozycji przerzucanych z publicznych trackerów.
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
najszybciej to się ściąga z półki w sklepie

ew z prywatnych trackerów
:)
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
...to za darmo też tak można ?:rolleyes:
 

Do góry Bottom