Z KONSOLĄ NA RYBY!!

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Siemka panowie chciałem się z wami podzielić tym co znalazłem ostatnio w konsoli którą przysłał mi jeden z klientów (widziałem już różny syf ale to mnie zabiło!!) - uwaga jeżeli jedliście to nie biorą odpowiedzialności za zwrot pokarmu hehe po niżej foto!!












Dodam tylko że po rozebraniu środka widok był tak zaj.... że aż odechciało mi się jej robić!!
 
Ostatnia edycja:

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze napisz co w srodku konsoli znalazles :p
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ktoś obiad zostawił?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wrzuc to w karton odeslij jako pobranie, dolicz kwotę. Ja bym tego syfu nie ruszyl

Wysłane z mojego Honor 7.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wrzuc to w karton odeslij jako pobranie, dolicz kwotę. Ja bym tego syfu nie ruszyl

Wysłane z mojego Honor 7.
To był pierwszy i ostatni raz gdy robiłem taki shit następnym razem zrobię właśnie dokładnie tak jak piszesz z tym że dołączę zdjęcia na cd z opisem dlaczego usługa nie została wykonana

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
co to dziadostwo pluskwy karaluchy czy co? Gdzie gość te konsole trzymał w stodole ?
 

Giker127

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja proponuję pobrać dodatkową opłatę za wytepienie robactwa, oraz poinformować zleceniodawce co może znajdować się w ich domu

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

rathaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak by nie patrzeć sprzyjające warunki do rozwoju :)
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chyba u gościa w domu bo zawartość konsoli była wysuszona co nie zmienia faktu co trzeba robić albo mieć by się to tam rozmnozylo

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
...szkoda słów..w jakim celu konsola trafiła do ciebie?

Wysłane z mojego D722P przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom