z wave3 na LT+

Ziomall

Świeżak
Świeżak
Mam iExtreme 1.6 i planuję zmienić go na Lt+. Z tego co wyczytalem na forum, niektóre gry nie beda mi dzialać, szczegolnie po instalacji najnowszego dasha. Czy moge jakoś przerobic spatchowane i wypalone już obrazy w wave3 pod Lt+? Czy muszę wszystko zaciągać od nowa?

W związku z tym, że to mój pierwszy post witam więc i pozdrawiam wsztstkich użytkowników tego forum :)
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
to co ci działało do tej pory bedzie równiez dzialac na lt+
 

Ziomall

Świeżak
Świeżak
Nie wiem czy się dobrze zrozumięliśmy. Bo z tego co piszesz wymika, że skoro teraz dzila mi AC:B (PL), NFS:HP, (PL), COD:MW2 (PL), COD:BO. To po przejsciu na LT+ i wgraniu nowego dasha też bedą mi działać? Oczywiście wszystko jest w (wave3)
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
myślałem że mówisz o starych grach....te co mają ap bedziesz musiał jeszcze przepuścić przez abgx ale z polskimi wersjami moze byc cięzko....
 

Ziomall

Świeżak
Świeżak
No rozumiem. Ale w sumie nie można wykluczyć, że inne tytuły też dostaną ap 2.5 przy kolejnej aktualizacji dasha.
A np. takie Halo. Skoro jest teraz w wave3 to co muszę zrobić żeby poszlo po aktualizacji na LT+? Wystarczy tylko przepuscić przez abgx? I jeszcze jedno pytanie. Jesli gram tylko off-line to interesują mnie jakieś ss v1, ss v2, dmi i inne magiczne pliki?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
halo ma ap hehe....najlepiej jakbys waves patcherem najnowszym dal oryginalny wave i dopiero wtedy przez abgx.....jeśli grasz off to olej te pliki
 

Ziomall

Świeżak
Świeżak
Fajnie, tylko teraz ,który wave tam był? Powiedzmy, że 6 wiec zmieniam wave patrcerem na 6 i potem wrzucam plik do abgx? Jest gdzieś jakaś baza w której są podane wave'y a raczej ich wersje (oryginalne) od poszczególnych gier?
I jeszcze cos. Jak juz bede mial obraz to postepowac tak jak tutaj?: http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html
Do czego jest ten ppf-o-matic? Do patchowania recznie? Kiedy mam osobny plik? Bo rozumiem, że abgx ma baze i dociagnie patcha sam?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
w najnowszym wave patcherze jak wczytasz obraz to on ci pokaże jaki wave oryginalnie miał a jaki jest teraz...abgx sam ci dogra co trzeba
 

Ziomall

Świeżak
Świeżak
Czyli tego ppf-o-matic'a też mogę sobie odpuścić?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
tak
 

Ziomall

Świeżak
Świeżak
Dzieki i pozdrawiam!
 

Do góry Bottom