1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zabezpieczenie Płyt Gier Xbox360/XboxOne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Karol3mk, Luty 23, 2016.

1. Karol3mk

Karol3mk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Jestem pracownikiem firmy 3mk Folie Ochronne. Firma zajmuje się produkcją folii ochronnych.
    Wpadłem na pomysł, żeby również zabezpieczać płyty DVD, a że na Xbox'a gry są nagrywane na takie właśnie płyty, postanowiłem napisać o tym na forum.
    Mowa o folii na wierzchnią stronę płyty (tą gdzie jest nadruk). Z tego co wiem to jeżeli zdrapie się z płyty nadruk, może ona nie działać.
    Pytanie nasuwa się samo - Czy mieliście takie sytuacje?
    Czy kupilibyście taką folię?
    Czy uważacie że to dobry pomysł?

Czekam na wasze komentarze, sugestie, ew. pomysły.
    Pozdrawiam Karol 3mk

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3002
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie nie kupiłabym, bo jak się dba o płytę to nic się samo nie zdziera. W życiu mi się nadruk z płyty nie zdarł =]

4. cyfilis

cyfilis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kupić folię, nakleić ją... a co w przypadku jakiegoś błędu przy naklejaniu?
    Jak folia trochę będzie odstawała?

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2539
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W moim życiu a miałem w ręku płyt w tysiącach tylko jedna mi się uszkodziła z wierzchu ale były to najtańsze płyty i miała prawo. Ja bym nie kupił takich naklejek i nawet nie widzę sensu dla nich do tego dochodzi sprawa wyważenia gdzie ,,kowalski'' nie da rady nakleić tego idealnie.

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ja podobnie bym nie kupił, miałem w reku masę płyt i jedynie w przypadku rzucania płytą albo rysowania nia gwoździem da sie zedrzeć ten nadruk.
    ps. pyzatym jeżeli nawet by się okazałe ze np. w napędzie by nadruk sie uszkodził to z tego co mi wiadomo oryginalne płyty z grami do xbox są objęte gwarancją i podlegają wymianie w przypadku uszkodzenia w wyniku błędu produkcyjnego tzw. fabrycznego, lecz to jest tak prawdopodobnie jak wygrana w totka. Jednym słowem taka folia to lipny pomysł

7. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    564
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Gdańsk
    Prędzej porysuje się spód płyty niż góra, a w takim przypadku żadna folia nie pomoże = Pomysł: fail

Wczytywanie...

Poleć forum