Zablokowana konsola

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arhet

Świeżak
Świeżak
Witam.

Mam konsolę Xbox od roku. Nigdy przy niej nie majstrowałem, gry mam oryginale lub kupione z allegro. Ostatnio zakupiłem roczyna abonament Xbox live. Po ok tygodniu użytkowania wyskoczył mi komunikat że konsola została zablokowana wskutek naruszenia warunków korzystania z usługi Xbox live.

Jak dowiedzieć się co konkretnie było przyczyna bana, czy może to być przez zakupiony abonament ( z allegro).

Proszę o pomoc
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
powinieneś dostać maila od ms.
 

arhet

Świeżak
Świeżak
Maila żadnego nie dostałem.
Czy te bany są czasowe czy na stałe??
Czy może to byc przez abonament kupiony na allegro?
I ostatni pytanie czy idzie coś z ta konsolą zrobić( odblokować, crakować, itp)
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
nie da się konsoli odbanować (chociaż jest jeden sposób z jtagiem/rgh)
a co do daty to powinieneś mieć informację podczas łączenia się z xbl że konsola została zbanowana do dn.
miałeś przeróbkę :?
 

arhet

Świeżak
Świeżak
Konsola nie była przerabiana. Gry były kupowane większości z allegro ( profil z grą ) oraz wersje płytowe.

Po włączeniu konsoli wyskakuje komunikat " ta konsola została zablokowana wskutek naruszenia warunków korzystania z usługi Xbox LIVE. W celu ochrony usługi i jej użytkowników firma Micr.... nie udziela szczegółowych informacji o blokadach kont. Osobom naruszającym warunki korzystania z usługi nie przysługują środki zaradcze"

Ostatnio na konsoli grałem 19.06.
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
A gry kupowałeś w sposób taki że dostawałeś login i hasło od sprzedawcy i pobierałeś grę na dysk tak ? Bo jeżeli tak właśnie robiłeś to już wiesz za co pewnie masz bana było to trochę wałkowane na forum że ryzyko jest minimalne ale zawsze JEST...
EDIT: Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na własne pytanie. Postem wyżej
 

arhet

Świeżak
Świeżak
Ostatnia grę kupiłem ze 3 miesiące temu. No ale kskoro przy konsoli nie było grzebane to zapewne to jest przyczyna bana.
Skoro nie ma informacji na jak długo konsola została zablokowana, to czy oznacza to że na czas nieokreślony?

I jak rozumiem można przerobić zablokowana konsolę ( teraz to juz nie mam nic do stracenia)
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Co do długości bana to pewnie na stałe :/ tak masz możliwość przerobienia albo LT 3.0 albo metoda RGH.
LT 3.0 (zmiana firmware napędu) -czyli grasz z płyty, możliwość grania online ale skoro masz bana to Ciebie to już nie dotyczy (zazwyczaj tańsza ale doliczając płyty i nagrywarkę, chyba że to slim z około 2012 wtedy dużo droższa przeróbka niż RGH).
RGH (instalacja chipu do konsoli) - możesz grać z dysku, pendrive (obsługuje dyski do 2TB) odpalać homebrew (ba nawet linux) działa tylko offline ale jest alternatywa grania online czyli LINK (bezpłatnie) ale wszystko zależy od dasha i modelu płyty głównej.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Bany za konta z grami są zazwyczaj na amen czyli 12/31/9999
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Konsolę z banem jeśli chcesz przerabiać, to tylko na RGH ,bo o XBLive już możesz zapomnieć. Zamykam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom