Zablokowana tacka i niedzialajace gry..

lelusz

Użytkownik
Użytkownik
czesc, mam problem z moim xklockiem.

Przed momentem chcialem odpalic gierke. Wlaczylem konsole, a gdy probowalem otworzyc naped zablokowal sie po ok 3 cm wysuniecia... udalo mi sie go zamknac a przy nastepnej probie znowu sie zablokkowal- sprobowalem tak kilka razy, a kiedy sie nie udalo lekko pociagnalem za tacke w swoja strone i poszlo, aczkolwiek byl dziwny dzwiek przy tym ;]
Teraz tacka sie otwiera i zamyka normalnie, ale nie czyta zadnej plyty ;/

Da sie cos jeszcze z tym zrobic czy pozostaje mi wymiana napedu ? Jesli wymiana napedu to jakiego szukac jesli mam slima 250gb (sa jakies wytyczne zeby dzialalo sprawnie czy obojetnie co tam wrzuce do srodka ?)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Daj do serwisu

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Zapewne od pociągnięcia przestawiłeś na trybach mechanizm. Jeśli się nie znasz no to serwis. A po 2gie sama podmiana napędu ci nic nie da. Trzeba klucz elektroniki napędu sparować z Konsolą.
 

lelusz

Użytkownik
Użytkownik
łojezu. Mowicie serwis, ale co dokladniej macie na mysli ? Taki serwis komputerowy dzialajacy przy jakims sklepie z art. komputerowymi czy cos bardziej specjalistycznego ? Osobiscie nie wiem czy ktos w moim nieiwelkim miescie sie podejmie tego.

a i jest taka niewielka blaszka luzem(rozkrecilem xa i naped), szeroka, nie mam pojecia tez gdzie ona ma swoje miejsce w calym napedzie :p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Raczej szukaj serwisu konsol. Zapraszam jak coś wysyłkowo. Pokaż zdjęcie elementu oraz najlepiej filmik jak zachowuje się napęd po włożeniu płyty czy podejmuje próbę czytania czy zupełne zero

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

lelusz

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom