Zacinająca się konsola.

reed

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnio pare razy zacieła mi się konsola. Pierwszy raz po zapisie gry w GTA IV. Potem grałem w demo Fify 09 i nic. W Euro 2008 i znowu się zacinało (zaraz przed końcem I połowy meczu). Usunołem 1 demo, bo zauwarzyłem, że na HDD zostało mi tylko 33mb i jak narazie się nic nie zacieło. To było związane z zapełnionym dyskiem?

EDIT:

Te zacięcia wyglądały tak, że gra stop i ani rusz. Trzeba było resetować konsole.

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zacinająca się konsola.

Najprawdopodobniej tak :], możesz jeszcze wyczyścić cache:

Zakładka SYSTEM -> najeżdżamy na ikonę HDD i wciskamy kombinację: Y, X, X, LB, RB, X, X i zatwierdzamy.

Skasuje ci pliki tymczasowe, aktualizacje gier, patche do gier z xboxa pierwszej generacji :]

reed

Użytkownik
Użytkownik

Mój młody grał dzisiaj w demo Fify 09 i znowu mu się zacieła :/. A na HDD sporo miejsca :(

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

Wszelakie znaki na niebie i ziemi mowia jedno-spodziewaj sie RROD'a.Jesli juz z dysku gry sie wieszaja,to prawdopodobienstwo RROD jest duze.

reed

Użytkownik
Użytkownik

****! A moge jakoś zapobiegać? I co tego RRODa ma spowodować? Zimne luty na GPU?

papux

Użytkownik
Użytkownik

Zimne luty powstające z powodu używania bezołowiowej cyny oraz odprężeń płyty głuwnej spowodowane użyciem nieprawidłowej pasty termoprzewodzącej.

reed

Użytkownik
Użytkownik

A miałem wymieniać paste :'(. RROD'a ju mam :(

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

Sprawdź kod błędu i do serwisu,150-200zl już szykuj.
Pierwszy nie jestes-choc to nie pocieszenie.

reed

Użytkownik
Użytkownik

E 74 jak jeszcze działał obraz potem 4142. Teraz działa. Kurde ale się wkur... A takie naprawianie na gumki do mazania to na dłuższą mete zadziała?

seba1415

Użytkownik
Użytkownik

Raczej nie za bardzo.
Idź do serwisu i tam za max 200zł zrobią Ci rebealing x'a. Takie coś starczy raczej na dłuższą mete.

reed

Użytkownik
Użytkownik

A co myślicie o tym:
Kod:
http://allegro.pl/item435868983_naprawa_xbox_360_3_rod_red_ring_e74_serwis_pomoc.html

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

Powiem tak, jeśli masz 0102 to załóż te gumki i nie martw się niczym bo i tak nic nie możesz przez to zepsuć bardziej. Zawsze jest szansa że konsola będzie działać dalej bo po co płacić 200zł kiedy jest szansa zrobienia tego prawie za darmo? i nawet nie zdziwiłbym się gdyby przy 0102 założyli ci gumki i policzyli jak za reballing...

Do góry Bottom