Zagadka FindMakarov.com rozwiązana! To nie Modern Warfare 3 a...

Status
Zamknięty.

kj5

Użytkownik
Użytkownik
#1
Zagadka FindMakarov.com rozwiązana! To nie Modern Warfare 3 a... [update].

Co zwiastuje strona FindMakarov.com z zegarem odmierzającym czas? Zapowiedź Call of Duty: Modern Warfare 3? Pierwszy projekt studia Respawn Entertainment dla Electronic Arts? Jeśli wierzyć Geoffowi Keighley’owi, prezenterowi stacji Spike TV i gospodarzowi programu GameTrailers TV, nic z tych rzeczy.

Na swojej stronie internetowej Keighley, powołując się na swoich anonimowych informatorów, twierdzi, że strona FindMakarov.com nie ma nic wspólnego z Activision, Infinity Ward, Electronic Arts, czy Respawn Entertainment. Ba, projekt, który zostanie ujawniony 2 marca, kiedy nadejdzie godzina „zero”, nie będzie w ogóle grą.

Jak donosi Keighley, serwis został stworzony przez niezależną grupę We Can Pretend z Toronto. W najbliższą środę ma ona zamiar uruchomić projekt inspirowany serią Call of Duty – stąd wzięły się nawiązania do Modern Warfare 2. Informator prezentera twierdzi, iż będzie to coś „wizualnie spektakularnego”.

Czym jednak będzie ów projekt? Na razie nie wiadomo, choć sama grupa – jak wynika z jej strony internetowej – zajmuje się tworzeniem krótkich filmów i reklamówek na zlecenie różnych firm. Ponadto We Can Pretend tworzy również „interaktywne spektakle, które rozszerzają więzy ludzkie poprzez cyfrowe media”.

źródło :
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.


UPDATE: Zegar zmienił się na czerwony i teraz jest radar wykrywający coś w Europie i Rosji. Pojawiła się nowa twarz -
 


Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
#6
No i **uj bombki strzelił świąt nie będzie ;/
Choć mam jeszcze taką cichą nadzieje, że sama firma odpowiedzialna za te filmowe bajery jakoś jest związana z EA czy Acti i wyrzucą jakąś reklame w formie filmu nakręcającą mega hype.
Nie wszystko stracone.
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
#7
Ech.. tylko nadziei narobili. Może to będzie coś związane z COD'em, albo po prostu zrobili sobie reklamę kosztem MW3
 


CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
#10
inspirowany serią Call of Duty
Czyli co jakaś grupka podekscytowana Modern Warfare 2 postanowiła pewnie zrobic „interaktywny spektakl, który rozszerza więzy ludzkie poprzez cyfrowe media”
-.-, przy okazji dość mocno reklamując się czyjąś marką.
Ja chce MW3 a nie jakieś :(
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
#13
Fabuła Modern Warfare jest naprawdę dobra, chciałbym żeby powstał film na podstawie MW, ale jeśli wziąłby się za niego jakiś dobry reżyser i ekipa... Szkoda by było, żeby sknocić coś takiego :) a tak wogóle to wciąż mam nadzieje że to jednak coś związanego z MW3
 
Status
Zamknięty.


Do góry