Zagadka FindMakarov.com rozwiązana! To nie Modern Warfare 3 a...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Zagadka FindMakarov.com rozwiązana! To nie Modern Warfare 3 a... [update].

Co zwiastuje strona FindMakarov.com z zegarem odmierzającym czas? Zapowiedź Call of Duty: Modern Warfare 3? Pierwszy projekt studia Respawn Entertainment dla Electronic Arts? Jeśli wierzyć Geoffowi Keighley’owi, prezenterowi stacji Spike TV i gospodarzowi programu GameTrailers TV, nic z tych rzeczy.

Na swojej stronie internetowej Keighley, powołując się na swoich anonimowych informatorów, twierdzi, że strona FindMakarov.com nie ma nic wspólnego z Activision, Infinity Ward, Electronic Arts, czy Respawn Entertainment. Ba, projekt, który zostanie ujawniony 2 marca, kiedy nadejdzie godzina „zero”, nie będzie w ogóle grą.

Jak donosi Keighley, serwis został stworzony przez niezależną grupę We Can Pretend z Toronto. W najbliższą środę ma ona zamiar uruchomić projekt inspirowany serią Call of Duty – stąd wzięły się nawiązania do Modern Warfare 2. Informator prezentera twierdzi, iż będzie to coś „wizualnie spektakularnego”.

Czym jednak będzie ów projekt? Na razie nie wiadomo, choć sama grupa – jak wynika z jej strony internetowej – zajmuje się tworzeniem krótkich filmów i reklamówek na zlecenie różnych firm. Ponadto We Can Pretend tworzy również „interaktywne spektakle, które rozszerzają więzy ludzkie poprzez cyfrowe media”.

źródło : cdaction.pl

UPDATE: Zegar zmienił się na czerwony i teraz jest radar wykrywający coś w Europie i Rosji. Pojawiła się nowa twarz -
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mogliby nakręcić film pełnometrażowy ;) Na podstawie CoD'a ;)
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Jak wyjdzie mw3 z takim samym silnikiem jak poprzednie wersje to się potne.. Ile można ulepszać jeden i ten sam silnik?! Co do newsa to na bank będzie to jakiś film odcinkowy lub pełnometrażowy.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe co to będzie :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
To musi być coś związanego z MW3... :( fajnie by było.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
No i **uj bombki strzelił świąt nie będzie ;/
Choć mam jeszcze taką cichą nadzieje, że sama firma odpowiedzialna za te filmowe bajery jakoś jest związana z EA czy Acti i wyrzucą jakąś reklame w formie filmu nakręcającą mega hype.
Nie wszystko stracone.
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Ech.. tylko nadziei narobili. Może to będzie coś związane z COD'em, albo po prostu zrobili sobie reklamę kosztem MW3
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
cholernie jestem ciekawy co to :)
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Nowe informacje, nowy zegar. I ten amerykański akcent mówiący SOAP. Wiem że się nakręcam ale chcemy MW3 :)
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
inspirowany serią Call of Duty
Czyli co jakaś grupka podekscytowana Modern Warfare 2 postanowiła pewnie zrobic „interaktywny spektakl, który rozszerza więzy ludzkie poprzez cyfrowe media”
-.-, przy okazji dość mocno reklamując się czyjąś marką.
Ja chce MW3 a nie jakieś :(
 

salomonik

Użytkownik
Użytkownik
Film na podstawie coda?! Ja mam doscyc oglądania w grze quick scopów i innych salt z headshotami, żeby to jeszcze w kinie oglądac:E
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Film niby na podstawie CoDa jest od paru ładnych miesięcy stworzony przez fanów :D

YouTube - Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 1 <----- Część pierwsza
YouTube - Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 2 <----- Część druga
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Fabuła Modern Warfare jest naprawdę dobra, chciałbym żeby powstał film na podstawie MW, ale jeśli wziąłby się za niego jakiś dobry reżyser i ekipa... Szkoda by było, żeby sknocić coś takiego :) a tak wogóle to wciąż mam nadzieje że to jednak coś związanego z MW3
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom