zajzyjcie i porady zostawcie..dzieki..PROBLEM

monkey222

Użytkownik
Użytkownik
witam...problem jest taki ze nie mam zielonego pojecia co dalej robic dziekuje...mam 26.92% nic na mapce mi sie nie swieci poza myjniami barami domem itp itd.... ostatnia misja jaka robilem to byla z policjantem co musialem dzwonic i zabic typa a potem od playboya dostalem tel i musialem zrobic fotke..... nie mam zadnej misji na mapie..do nikogo nie zadzwonie bo kazdy niedostepny..juz od dluzszego czasu... na maila nic nie dochodzi.caly czas pusta skrzynka..wszystko wykonalem...z radiowozu zlapalem wszystkich pzrestepcow co byli na liscie najbardziej poszukiwanych..nikt do mnie nie dzwoni..nic totalnie sie nie dzieje..jak lubie ta gre ale zaczyna mnie troszke flustrowac ze nic sie nie dzieje..prosze o pomoc..dzieki... kupilem nawet eleganckie ubranko bo gdzies zystalem ze cza miec takie i NIC... jedynie pare razy umowilem sie z michel na randke..calowalem ja i bzykalem i dalej nic...
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: potrzebna pomoc w misjach GTA .dziekuje

nie bardzo rozumiem o co ci chodzi , trzeba było przechodzić z poradnikiem
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: potrzebna pomoc w misjach GTA .dziekuje

Poczekaj trochę w końcu ktoś zadzwoni z nowymi zleceniami
 

potrus7

Użytkownik
Użytkownik
Odp: potrzebna pomoc w misjach GTA .dziekuje

Dokończ misję z e-mail, może to coś zmieni - jedyne co mi przychodzi do głowy.
 

monkey222

Użytkownik
Użytkownik
Odp: zajzyjcie i porady zostawcie..dzieki..PROBLEM

nic i nic sie nie dzieje..juz nie mam sily do tej gry;/
 

axelalex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: zajzyjcie i porady zostawcie..dzieki..PROBLEM

Ja to samo miałem... i zacząłem od innego zapisu i poszło już normalnie
 

niesamowitek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: zajzyjcie i porady zostawcie..dzieki..PROBLEM

jesli nie myle misji to musisz sfotografowac tą ekipe na boisku i wyslac fote do playboya w odpowiedzi dostaniesz namiar ktorego z nich zgarnac. jesli nic sie nie wyswietla tzn misje na mapie to znaczy ze jestes w trakcie ktorejs z misji. zerknij na brief druga zakladka - tam jest odp. pozdro i powodzenia NICKO
 

Do góry Bottom