• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Zakaz importu PlayStation 3 do Europy!

Status
Zamknięty.

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Kod:
[url=http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Zakaz-importu-PlayStation-3-do-Europy,wid,13180930,wiadomosc.html?ticaid=1bdfc]Zakaz importu PlayStation 3 do Europy! - TECH - WP.PL[/url]

Krawol

Banned
Użytkownik
Przez tydzień ale i tak sklepy mają zapas i to się nie kończy na tym banie na tydzień :D I dobrze im tak :)

Musi im się to opłacić :p Przyda im się nawet do PS 4 napęd Blu ray
Nie rozumiecie że nie chodzi tu o nędzny i przestarzały patent sprzed 5 lat... Sama technologia jest warta tyle, co moje stare trampki. LG będzie wywierać nacisk na Sony jak się tylko da, bo niby dla czego miało by przyjmować kilku-milionowe ugody (a takie propozycje na pewno zostały wysłane od Sony), gdy można męczyć konkurenta i przy okazji bratać się z M$.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie rozumiecie że nie chodzi tu o nędzny i przestarzały patent sprzed 5 lat... Sama technologia jest warta tyle, co moje stare trampki. LG będzie wywierać nacisk na Sony jak się tylko da, bo niby dla czego miało by przyjmować kilku-milionowe ugody (a takie propozycje na pewno zostały wysłane od Sony), gdy można męczyć konkurenta i przy okazji bratać się z M$.
Nędzny patent - pokaż mi lepsze nośniki i napędy które są stosowane obecnie

Status
Zamknięty.

Do góry