Zakaz importu PlayStation 3 do Europy!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Kod:
[url=http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Zakaz-importu-PlayStation-3-do-Europy,wid,13180930,wiadomosc.html?ticaid=1bdfc]Zakaz importu PlayStation 3 do Europy! - TECH - WP.PL[/url]
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Przez tydzień ale i tak sklepy mają zapas i to się nie kończy na tym banie na tydzień :D I dobrze im tak :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jestem ciekawy finału tej sprawy, Sony pewnie ulegnie. Na dłuższą metę opłaca im się zapłacic za ten patent na blue raya
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jestem ciekawy finału tej sprawy, Sony pewnie ulegnie. Na dłuższą metę opłaca im się zapłacic za ten patent na blue raya
Musi im się to opłacić :p Przyda im się nawet do PS 4 napęd Blu ray
 

Szpaner94

Banned
Musi im się to opłacić :p Przyda im się nawet do PS 4 napęd Blu ray
Nie rozumiecie że nie chodzi tu o nędzny i przestarzały patent sprzed 5 lat... Sama technologia jest warta tyle, co moje stare trampki. LG będzie wywierać nacisk na Sony jak się tylko da, bo niby dla czego miało by przyjmować kilku-milionowe ugody (a takie propozycje na pewno zostały wysłane od Sony), gdy można męczyć konkurenta i przy okazji bratać się z M$.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie rozumiecie że nie chodzi tu o nędzny i przestarzały patent sprzed 5 lat... Sama technologia jest warta tyle, co moje stare trampki. LG będzie wywierać nacisk na Sony jak się tylko da, bo niby dla czego miało by przyjmować kilku-milionowe ugody (a takie propozycje na pewno zostały wysłane od Sony), gdy można męczyć konkurenta i przy okazji bratać się z M$.
Nędzny patent - pokaż mi lepsze nośniki i napędy które są stosowane obecnie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom