Zaktualizowanie softu do LT+ Liteon

milczar111

Użytkownik
Użytkownik
Witam postanowilem zaktualizować firmware do najnowszego LT+. Chce skorzystać z tego poradnika http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html wiem że muszę zgrać key. Możecie coś więcej powiedzieć o tym punkcie "konwerter RS232 TTL lub popularny Connectivity Kit v3/pro (opcjonalnie z Probe) / Maximus Xtractor (opcjonalnie z Spear) lub podobne urządzenia spełniające wymagania.
Jeżeli nie posiadasz Probe/Spear lub innego zamiennika wymagane jest połączenie ścieżek "R707" oraz "R708" np przez lutowanie(podczas wgrywania firmware ścieżki nie muszą być zwarte)" -obowiązuje mnie to?

Z tego co rozumiem mam podpiąc pod sata i pod zasilanie zgadza sie? Mógłbt ktoś podać linki do programów potrzebnych do zabawy?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
słuchaj to nie jest zabawa....ladunek elektrostatyczny ze swetra i masz po zabawie podobno.....a co do programów to masz w temacie jakie progamy....jungle flasher lub dosflash.....pierwsze linki w googlle ci wszystko pokażą......i jesli nie masz klucza to to wszystko co napisaleś cię obowiązuje
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak masz iXtreme 1.6 - to możesz metodą tacki wyciągnąć klucz, przygotować pod JF i wgrać przez bootowalnego pendrive'a... Jeżeli masz iXtreme LT 1.1 to niestety czeka Cię cięcie ścieżek (jeżeli nie masz klucza)
 

Do góry Bottom