Zakup - Czy ta konsola dobra ?

KonMan47

Banned
Użytkownik
Witajcie.
Chcę kupić konsolę na olx i chcę się was spytać czy jest dobra i czy mi się po miesiacu nie roddnie.

Konsola za 400zł
Xbox 360 Jasper Premium
Rok produkcji 3 styczeń 2009
z wyjściem HDMI, przeróbka LT 3.0, wgrany najnowszy dash, dysk twardy 60GB


Jak myślicie? Za taką cene się opłaca ? Chodzi mi żeby w zimne wieczorki pograć do nastepnego lata :)

Pozdrawiam.

p.s i jak możecie to byście mi wyjaśnili co to jest ten lt i dash. Miałem kiedyś elite z falconem za 600$ i po 3 miesiacach poszła do śmieci. I boję się teraz nastepnej kupować.
 

Dawid5890

Użytkownik
Użytkownik
LT 3.0 - przeróbka napędu pozwalająca na uruchamianie kopii zapasowej gry z płyty.
Dash - Dash to skrót od Dashboard to inaczej jest po prostu menu konsoli. Gdzie są ustawienia, aplikacje itp
 

KonMan47

Banned
Użytkownik
to znaczy że konsola jest przerabiana ? tam pisze że konsola nie jest zbanowana i mozna grać online
 

Dawid5890

Użytkownik
Użytkownik
Jak pisze LT, to jest przerobiona, jeżeli nie ma bana to dobrze, jeżeli ci zależy na graniu online
 

KonMan47

Banned
Użytkownik
chodzi mi o grę online, ale podobno jak konsola jest przerobiona to microsoft moze dać bana...
 

Dawid5890

Użytkownik
Użytkownik
O bana się nie martw, ostatni raz banowali w 2009r. :)
A chcesz grać na piratach, czy oryginałach?
 

KonMan47

Banned
Użytkownik
no ori
 

Dawid5890

Użytkownik
Użytkownik
na oryginałach? To poszukaj bez przeróbki (może tańsze będą) :p
 

KonMan47

Banned
Użytkownik
a to taka przeróbka to droższa jest ?? w czym ? że nie można grać na oryginałach ? chciałbym kupić slima ale drogie są jak na moją kieszeń...
 

Dawid5890

Użytkownik
Użytkownik
Przeróbka kosztuje 50-150 zł.
 

Dawid5890

Użytkownik
Użytkownik
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie.
Chcę kupić konsolę na olx i chcę się was spytać czy jest dobra i czy mi się po miesiacu nie roddnie.

Konsola za 400zł
Xbox 360 Jasper Premium
Rok produkcji 3 styczeń 2009
z wyjściem HDMI, przeróbka LT 3.0, wgrany najnowszy dash, dysk twardy 60GB


Jak myślicie? Za taką cene się opłaca ? Chodzi mi żeby w zimne wieczorki pograć do nastepnego lata :)

Pozdrawiam.

p.s i jak możecie to byście mi wyjaśnili co to jest ten lt i dash. Miałem kiedyś elite z falconem za 600$ i po 3 miesiacach poszła do śmieci. I boję się teraz nastepnej kupować.
Jak kupujesz z olx - dawna tablica to tylko z odbiorem osobistym i możliwością sprawdzenia sprzętu.
 

KonMan47

Banned
Użytkownik
mówił że może wgrać softa żeby tylko odbierała oryginalne płyty
 

Do góry Bottom