Xbox One Zakup konsoli, wahania - Xbox starszy czy nowszy dla niedzielnego gracza?

Piskor_Blak

Świeżak
Świeżak
Witajcie, Mateusz z tej strony

Moje doświadczenia z konsolą X, należą do najprzyjemniejszych doświadczeń z grania, jakie miałem.
Odkryłem to zacne forum i mam nadzieję, że nie naginam regulaminu przychodząc prosto z pewną zagwozdką.

Ponad 2 lata temu wsiadłem na digitalową Series S i bawiłem się świetnie przy Game Passie i grach typu: Doom/akcja.
Konsola zakupiona z Microsoftu, w premierowej cenie.
Rok później przymusowa przesiadka z powodu budżetu na Xbox One S i o dziwo, było równie dobrze.
Dysponowałem większym telewizorem i pomimo starszej konsoli, wrażenia z grania nadal świetne.

Po jakimś czasie od grania na PC, znów czuję zew konsolowy i przymierzam się do zakupu Series S/One X.
Budżet taki sobie niestety.
Z tego, co pamiętam podczas grania w chmurze (na obu konsolach) zdarzały się błędy techniczne w najnowszych grach,
które nie pozwalały ukończyć rozgrywki. Min. w Plague Tale: Requiem/Innocence oraz Fallen Order.
Zastanawiam się czy był to mankament tylko mojej sztuki, bo te błędy były dość skąpo opisywane w necie.
Co zabawne taki sam błąd występował i online i podczas grania na zainstalowanym tytule.

W każdym razie, ja do Was z pytaniem:
Warto jeszcze kupić taniutkiego, Xbox One X, czy już na jakiejś promce, znów powtórzyć idyllę z Series S?
Z obu konsol i starszej generacji i nowszej, byłem w pełni zadowolony.

Zależy mi głównie na Cyberpunku 2077 oraz tytułach z rozsądną dawką akcji, no i też może na kilku RPG, bo jak w tytule, stałem się nieco niedzielnym graczem i mniej łaknę totalnej rozwałki i "szybkiej" rozgrywki ;)

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
I cyberpunk heh no możesz spróbować pograć.

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak granie w cyberpunk to tylko xbox series x. Czasami używke można tanio wyrwać. Ja kupiłem series x z 2 padami, słuchawkami i kilkoma grami, po odsprzedaniu zbędnych gratów konsola wyszła mnie bardzo śmieszne pieniądze. Praktycznie po sprzedaży starego xbox one x nie musiałem nic dokładać do series x. Konsola jest rewelacyjna i nie warto iść w starą generację.

Piskor_Blak

Świeżak
Świeżak
I cyberpunk heh no możesz spróbować pograć.
Faktycznie, nie sprawdziłem tematu. Zapomniałem już o problemach wyjściowych CP na starej generacji.
O ile na One X, coś jeszcze da się pograć, to jakość tego grania odbiega o mile od tego, co mamy na Series X.
Głównie stabilnością.

Jak granie w cyberpunk to tylko xbox series x. Czasami używke można tanio wyrwać. Ja kupiłem series x z 2 padami, słuchawkami i kilkoma grami, po odsprzedaniu zbędnych gratów konsola wyszła mnie bardzo śmieszne pieniądze. Praktycznie po sprzedaży starego xbox one x nie musiałem nic dokładać do series x. Konsola jest rewelacyjna i nie warto iść w starą generację.
Tak, teraz już mniej więcej ogarniam temat. Zdaje się, że jeśli chodzi o komfortowe granie to tylko Series X...

Do góry Bottom