Zakup konsoli Xbox one S z grą Gears of War 4

Hej! :)

Jako pierwszą konsolę posiadłem ps one, następnie ps2, później było psp i na x360 się skończyło, wiele lat temu. Postanowiłem wrócić do konsolowego świata i zdecydowałem się na zakup xboxa one s z grą jak w temacie. Jako, że jestem typem kolekcjonera jakież wielkie było moje rozczarowanie, że ten zestaw który chcę zakupić zawiera jedynie klucz do cyfrowej wersji gry. Oglądając na YT filmiki z un-boxingu:

zobaczyłem, że jednak gdzieś takowa wersja śmiga z fizycznym nośnikiem gry. Pisałem do polskiego sklepu MS i odpisali, że posiadają tylko te zestawy z cyfrową wersją ( nawet te z czerwoną konsolą gow 4). Stąd moje pytanie, czy jest możliwość zakupienia gdzieś w Polsce zestawu z fizyczną grą, a jeśli nie, to czy są jakieś inne zestawy zawierające fizyczną kopię gry. Na koniec chciałbym jeszcze zapytać, czy ma ktoś może jakieś info odnośnie nowych zestawów które mają wyjść razem z grą?, może być na xos albo xox (prócz nowego AC).

Przepraszam, jeśli gdzieś napisałem coś nie tak, ale po latach wracam do gry i muszę na nowo ogarnąć masssęęę przegapionych zaległości, aktualności i nowości.

Z góry dzięki, Nacek

zbiq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja jak kupowałem swojego xon-a to miałem fizyczną kopię Horizona 3 i cyfrę Fify. Skoro "sama góra" pisze że nie mają Gersów fizycznych w zestawach to pewnie u nas takiej nie dostaniesz. Pozostaje zakup gołej konsoli lub z inną grą - niestety nie wiem co teraz do zestawów dodają "fizycznie" a co w cyfrze.

Do góry Bottom