1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup konsoli Xbox one S z grą Gears of War 4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nacek1234, Październik 25, 2017.

1. nacek1234

nacek1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej! :)

Jako pierwszą konsolę posiadłem ps one, następnie ps2, później było psp i na x360 się skończyło, wiele lat temu. Postanowiłem wrócić do konsolowego świata i zdecydowałem się na zakup xboxa one s z grą jak w temacie. Jako, że jestem typem kolekcjonera jakież wielkie było moje rozczarowanie, że ten zestaw który chcę zakupić zawiera jedynie klucz do cyfrowej wersji gry. Oglądając na YT filmiki z un-boxingu:

zobaczyłem, że jednak gdzieś takowa wersja śmiga z fizycznym nośnikiem gry. Pisałem do polskiego sklepu MS i odpisali, że posiadają tylko te zestawy z cyfrową wersją ( nawet te z czerwoną konsolą gow 4). Stąd moje pytanie, czy jest możliwość zakupienia gdzieś w Polsce zestawu z fizyczną grą, a jeśli nie, to czy są jakieś inne zestawy zawierające fizyczną kopię gry. Na koniec chciałbym jeszcze zapytać, czy ma ktoś może jakieś info odnośnie nowych zestawów które mają wyjść razem z grą?, może być na xos albo xox (prócz nowego AC).

Przepraszam, jeśli gdzieś napisałem coś nie tak, ale po latach wracam do gry i muszę na nowo ogarnąć masssęęę przegapionych zaległości, aktualności i nowości.

Z góry dzięki, Nacek

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Emdziu

Emdziu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie lepiej kupic xboxa one s , i na allegro gears of war 4 na fizycnym nosniku ? , ale fakt troche to dziwne , sam preferuje nośnik fizyczny ;)

4. zbiq

zbiq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja jak kupowałem swojego xon-a to miałem fizyczną kopię Horizona 3 i cyfrę Fify. Skoro "sama góra" pisze że nie mają Gersów fizycznych w zestawach to pewnie u nas takiej nie dostaniesz. Pozostaje zakup gołej konsoli lub z inną grą - niestety nie wiem co teraz do zestawów dodają "fizycznie" a co w cyfrze.

5. kickass999

kickass999 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Też się naciąłem przy zakupie edycji xbox one z grą Tom Clancys: The division... równiez cyfrówka była w srodku :(

Wczytywanie...

Poleć forum