Zakup konsoli za granicą - język.

kolorowosc

Świeżak
Świeżak
Hej,
jestem tutaj nowa, jednak interesuje mnie odpowiedź tylko na jedno jedyne pytanie. Nie mogłam znaleźć na nie odpowiedzi na stronie xboxa ani nigdzie indziej. Chciałabym kupić xboxa one s 2 tb za granicą ( Szwecja) jednak czy będę miała wybór innego języka niż Szwedzki? Mam dostęp do internetu, jednak zastanawiam się czy to będzie na pewno możliwe. Wydanie 2 tys. zł na szwedzką konsolę, której nie będę rozumiała to będzie dla mnie masakra o.o Wiem, ze łatwiej kupić w Polsce i nie wymyślać. Jednak łatwiej wyjść do sklepu ulice dalej niż zamawiać z Polski, pytać się czy mają wysyłkę za granicę ( niestety nie każdy sklep taką prowadzi), czekać i martwić się czy paczka przyjdzie cała i zdrowa :)
Mam nadzieję, że ktoś udzieli mi konkretnych odpowiedzi, bez domysłów. Może ktoś tak samo kupił swojego xboxa za granicą i jakoś mógł zmienić język. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc! :)
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Miałem konsolę kupiona w Niemczech i normalnie był polski język do wyboru w twoim przypadku raczej będzie tak samo

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 za pomocą Tapatalk 2
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bedziesz mogl wybrac jaki jezyk chcesz
 

TrueGrand

Użytkownik
Użytkownik
Na 100% będzie Polski
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli nie będzie od razu Polskiego do wyboru to po pierwszej aktualizacji pojawi się opcja języka polskiego ;) Możesz śmiało kupować.
 

Do góry Bottom