Zakup konsoli

Lee93

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Zamierzam kupić Xboxa 360 przerobionego. Jednak nigdy z tą konsolą nie miałem do czynienia i jest zielony w tym temacie.
Może ktoś napisać najważniejsze rzeczy tej konsoli na które trzeba zwrócić uwagę przy zakupie ?
 

D@niel808

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej kupuj Jaspera(najmniej awaryjne i ciągną mniej prądu) i najlepiej żeby był z dyskiem(żeby nie zużywać lasera i konsola ciszej chodziła).A jak przerobionego to najlepiej iextreme LT 1.1
 

ZonkMan

Użytkownik
Użytkownik
1. Data. Konsola powinna być wyprodukowana w 2009 r. (PŁYTA GŁÓWNA JASPER)
2. Wersja konsoli. Najbardziej się opłaca kupić wersję Elite (Dysk twardy 120 GB, czarny kolor). Możesz także poczekać miesiąc na wersję slim, co bym ci polecał.
3. Co do przeróbki do kup z wersją Ixtreme LT

No i to chyba tyle......
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Na twoim miejscu poczekałbym do 16 lipca i kupił nowego.
 

Lee93

Użytkownik
Użytkownik
A czym różni się ta slim od tych aktualnych ?
 

Auto

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wygląd,dysk 250 gb,wifi :p
 

bgszef

Banned
i do tego nie wiadomo czy bedzie mozna ja przerobic... dlatego ja bym sie wstrzymal z kupnem slima
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
dlatego ja bym sie wstrzymal z kupnem slima
Jeżeli grasz na oryginałach to raczej wybrałbyś Slim'a :p

A więc Lee93. Jeżeli zamierzasz grać na oryginałach - czekaj na Slim'a. A jeżeli chcesz piracić - kup Jasper'ka, przerób go LT. Wybierz najlepiej wersję Elite (najbogatsza), bo teraz potaniały, przez co za ~300zł więcej możesz mieć full zestaw.
 

Lee93

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuje za wszystkie informacje które napisaliście.
Jeszcze mnie interesują inne wersję. Zamierzam kupić konsolę przez allegro która jest już przerobiona, ale nie wiem czy ktoś wystawi wersję elite więc chce się dowiedzieć czym się różnią inne wersje. Może ktoś opisać wszystkie wersje czym się różnią ? z góry dziękuje.
 

komran

Użytkownik
Użytkownik
Arcade- golas dostajesz konsole 1 pad, kabel euro(chincze) bez dysku, może jakaś gra.
Elite- czarna obudowa dysk 120gb, 1-2 pady, kable kiedyś dawali hdmi i componet a teraz dają tylko chincze.
 

biskent00

Użytkownik
Użytkownik
Bierz Elite najwytrzymalszy ;]
 

hazard

Użytkownik
Użytkownik
Do Elite powinieneś dostać:
Konsola z dyskiem 120gb, 1 pad, kabel ethernet, headset, kabel hdmi, kabel component, no i chyba tyle:)
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
no i chyba tyle:)
Najczęściej są jeszcze jakieś gry.
 

Lee93

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie co do roku produkcji.
Z którego roku konsole są najwytrzymalsze ? od 2008 czy od 2009 roku ?
 

Freszu

Użytkownik
Użytkownik
z 2009 roku, ponieważ są to Jaspery.
 

Do góry Bottom