1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup na US - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MirBarPL, Czerwiec 8, 2018.

1. MirBarPL

MirBarPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    hej, chciałem kupić sobie FH2 na US... Kupiłem zdrapkę, wszedłem na strone US store, znalazłem grę, kliknąłem kup i wybrałem zapłatę gift card. Dodałem kod zdrapki i nic więcej się nie stało, nie przeszło dalej - tak jakby się zawiesiło czy coś. Po odświeżeniu w historii zamówień mam tylko dodane 5 dolarów ze zdrapki a gry nie ma w zamówieniach.
    podsumowując mam na koncie 5 dolców i nie wiem jak teraz użyć ich żeby kupić grę - jak wchodzę na grę to znów mam do wyboru tylko kartę visa, paypal lub zdrapkę której już kod został użyty...

Jakieś rozwiązanie?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1175
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;) Podkarpacie
    Adres rozliczeniowy masz amerykanski i bez podatku?

4. MirBarPL

MirBarPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    tak dodałem z oregon

Kuleczka pomogła na priv. Dziękuję. Sprawa załatwiona

Ostatnia edycja: Czerwiec 8, 2018
  5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3696
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dla potomnych jakby się komuś przydało w przyszłości: Trzeba dodać kartę płatniczą do konta na region US (bądź inny, w zależności gdzie chcemy kupić grę) i wtedy pojawia się opcja zapłaty saldem konta MS.

Wczytywanie...

Poleć forum