Zakup smartfona

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
Siema, postanowiłem w najbliższym czasie nabyć nowy telefon ponieważ mój obecny ma już swoje lata i nie działa już tak sprawnie. Na moją inwestycję pragnę przeznaczyć maksymalnie 700zł-750zł. Nie jestem na bieżąco w świecie smartfonów i chciałbym Was zapytać o radę jaki wybrać, jaki polecacie bądź jaki odradzacie. Na razie zainteresowały mnie dwa modele - Sony Xperia SP LTE oraz HTC One X. Mocno liczy się dla mnie wysoka jakość wyświetlacza, podobnie jakość dźwięku oraz wytrzymała bateria.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Myślę, że XSP to będzie dobry wybór. Bateria nawet dobrze trzyma przy normalnym użytkowaniu, dobra wydajność, wyświetlacz HD 4.6 cala - taki nie za duży, nie za mały.
@edit Niechcący pomyliłem modele HTC One X z Desire X. W takim razie HTC One X ze względu na lepszy wyświetlacz, z wydajnością też powinno być ok.
 

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki, macie jakieś inne propozycje w tym zakresie cenowym?
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Jakość wyświetlacza i dźwięku to HTC górą, jeśli chcesz mieć takiego smartfona to o baterie nie pytaj bo dzień to już dobrze, ponad rok miałem HTC one x teraz przesiadkę zrobiłem na Huawei Ascend P6, co do xsp średni telefon nie jest taki smart jak one x.

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
 
D

Deleted member 133473

Guest
Witam
Ja ci mogę polecić coś z Chińskich Smartfonów:
ZTE V967S
Dobre flaki.Długo trzyma bateria nawet do 5 dni. Dual Sim ,obługa Aero,5 Cali
lub coś z Lenovo A820 lub A850 +
Najwiekszy plus niska cena :)
 

ixikus

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie obstawiam HTC one X
 

ENDERO1

Użytkownik
Użytkownik
Polecam HTC ONE X, tak jak kolega wyzej. Swietny telefon, ekran jasny, bateria jak na moc smartfona, trzyma czasem nawet 2,5 dnia !
Jeszcze co do baterii, to zalezy jak sie fona uzywa, ale jezeli uzywasz go w miare optymalnie (troche sms, rozmow), wytrzymie Ci 2 dni. Pozatym ma dodatkowy procesor, ktory wlacza sie podczas blokady telefonu, zeby oszczedzac baterie. Super wydajny, polecam :)
 

Renegatt

Użytkownik
Użytkownik
Też polecam htc. Mam wersję x+ i jestem bardzo zadowolony. Świetny dzwiek na sluchawkach, technologia beast audio naprawdę działa.
 

jmyung

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli HTC mieści się w tym przedziale cenowym to możesz śmiało kupować. Mi w HTC średnio nakladka na androida pasuje. Ja używam od 2 lat Galaxy S3 i śmiało mogę polecić ten model lub S4 która jest lepiej wykończona. Do S3 dokupiłem powiększoną baterię 3000 mAh, dodatkowo zrobiony mam root i bateria trzyma naprawdę długo.
Jeśli chodzi o XP to wizualnie mi się podobają, ale już z samym użytkowaniem jest gorzej. Kolega ma XP Z, wyświetlacz jakościowo odstaje nawet od mojej starej S3.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Polecam Nokie Lumię 925 :)
 

lumik_2007

Użytkownik
Użytkownik
Polecam Samsunga galaxy s3 wyświetlacz i funkcję.
Obsługa dużo prostsza niż htc.
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
S3 ma przecież tragiczny wyświetlacz, jedynie czerń jest ładna. W tej cenie masz HTC 8X i Lumie 925, z androida w tym budżecie jedynie Nexus 4. Mówię tu o używkach, nowego to raczej tu nic ciekawego nie będzie.

Wydłubane przez kurę w kurniku.
 

onlinerxd

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Moim zdaniem SP kolega ma i super telefonik ;). Ale tez polecam Ci Iphone. W tym budzecie kupisz Iphone 4s ktory ma swietny wyswietlacz oraz dzwiek a najwiekszy jego plus to IOS ktory plywa na tym telefonie ;).

Tapnięte z Galaxy
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
A no tak zapomniałem o ip, 4S to ostatni świetny Iphone, po śmierci Jobbsa chcieli wszystko po kosztach i następcy nie są już tacy dobrzy.

Wydłubane przez kurę w kurniku.
 

se7ener

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam od siebie sprzet z ktorego wlasnie pisze i prosze mi uwierzyc, ze za taka kwote jaka go mozna nabyc to prawie ideal. Chodzi o LG optimus G e975. Telefon ma bardzo wydajny, czterordzeniowy procesor snapdragon S4 i wraz z 2GB ramu ciezko doswiadczyc jakiejkolwiek zacinki, bo hardware i software od LG bardzo dobrze ze soba wspolpracuja, chociaz tu jeden minus dla LG- nie wiadomo czy ten sprzet kiedykolwiek doswiadczy wyzszego androida niz 4.1.2, badz co badz na 4.1.2 chodzi wysmienicie. Ekran takze super 4.7 cala, HD, pikseli golym okiem nie uswiadczy, kolory baaardzo naturalne i zywe, czego chciec wiecej ;) A do tego uzywany w idelanym stanie z polskiej dystrybucji kupi juz za 800-900 zl.

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom