Zakup używanego XO

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam zastanawiam się nad zakupem używanego XO. Kupiony w NL 11.2014 i tylko jest paragon, jak wygląda ewentualna sprawa gwarancji w PL.
Pełen zestaw bez pudełka + pudełkowe sunset overdrive, FM sport 5, COD AW + cyfrowe F15, the crew, DA inkwizycja.
Na co zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie, na ile wyceniacie taki zestaw?

tapnięte z mobila
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Po pierwsze co to jest NL ?? W Nepalu kupiony czy jak ?
Pudełko to niby tylko pudełko ale nie do końca wiem czy w zastępczym można na gwarancję wysłać .
No Xbox jest wręcz nowy ma niecałe 3 mc + kilka gier
Ja myślę że z 1600/1700 możesz powiedzieć żeby zszedł właśnie z powodu pudełka
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
Holandia panie dzieju.
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
NL-holandia i paragon zakupu z media markt.

tapnięte z mobila
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
No to gwarancja jest od ms dlatego nie powinno być problemu do którego punktu go wyślesz
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie mam zamiaru nigdzie wysyłać jeżeli kupię :)

tapnięte z mobila
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Dowiedz się czy konsola była rejestrowana na stronie MS. Jeśli tak to może być problem z gwarancja bo będą dane poprzedniego właściciela.
 

Zuri90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podepnę się pod temat. Opłaca się brać używanego XO za 1249 zł kupionego 13.09.2014 w media markt ?
zestaw standard : konsola 500 gb, zasilacz, pad, kabel hdmi, headset bez gier.
 
D

Deleted member 35128

Guest
Podepnę się pod temat. Opłaca się brać używanego XO za 1249 zł kupionego 13.09.2014 w media markt ?
zestaw standard : konsola 500 gb, zasilacz, pad, kabel hdmi, headset bez gier.
Za niewiele większe pieniądze można znaleźć używane z kinectem.

Wysłane z Sony Z2
 

Zuri90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To chyba ja źle szukam :/ bo na allegro to jedna z najtańszych opcji
 
D

Deleted member 35128

Guest
To chyba ja źle szukam :/ bo na allegro to jedna z najtańszych opcji
Szukaj jeszcze na OLX. Ciekawe zestawy szybko się sprzedają, musisz być czujny ;-)

Wysłane z Sony Z2
 

Zuri90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
http://olx.pl/oferta/konsola-xbox-one-2-pady-headset-8-gier-extra-komplet-CID99-ID8pEV3.html#78c7f769c4

Zadziwiająco dobra oferta. Gościu niemarawy przez telefon, nie chce wysłać za pobraniem.

Warto ? coś za niska ta cena
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
nie chce wysłać za pobraniem - a pytałeś o allo? nie napalaj się bo możesz utopić kaskę
 

Zuri90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie to strasznie podejrzana oferta ... pytałem o allegro i powiedział, że tylko aukcje.fb lub ebay.

Szukam dalej ;)
 

crashdiet

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
na olx prawie codziennie pojawia się oferta w zaskakująco dobrej cenie typu konsola +2pady +kinect +5 gier za 1300...oczywiście nie wysyła za pobraniem ,tylko że czasem nawet opis nie zgadza się ze zdjęciem i zawsze użytkownik na olx od styczeń 2015 ,więc wydaje mi się że wałek i szuka naiwnych na wpłatę z góry
 

Zuri90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dlatego wziąłem tego z allegro, od gościa, który ma 100 % pozytywnych komentarzy ( łącznie ponad 700 ) i wysyłka za pobraniem. Kupiony w media markt we wrześniu 2014 ;) Do zobaczenia na live ;)
 

maly7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja na allegro za 1489zł zakupiłem xbox one z kinect i trzema grami w zestawie. Konsola nie używana. Wszystko jeszcze oryginalnie za pakowane.

Z tymże sprawdzałem aukcje co godzinę od kilku dni. Było to dwa tygodnie temu.

Co do olx też widziałem ciekawe oferty ale po rozmowach tel. rezygnowałem- brak allegro, bez pobrania. Dziwni ludzie jacyś...
 
D

Deleted member 35128

Guest
Jak OLX to TYLKO z odbiorem osobistym, moim zdaniem.
 

skoku8

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Radzę uważać z tymi super "okazjami" na OLX. Ostatnio sam szukałem One'a na olx i 360 dla dziewczyny. Chyba ze trzy oferty sprzedaży One'a z kinectem i chyba nawet kilkoma grami znalazłem w zadziwiająco niskiej cenie 1300-1400zł. Jak tylko napisałem jedną wiadomość to albo dostawałem odpowiedź i ogłoszenie znikało albo nawet odpowiedzi się nie doczekałem ;) Nie wiem po co ludzie tak ściemniają. Najlepsze jest to, że w tych ogłoszeniach na OLX były opisy i zdjęcia żywcem "zerżnięte" z aukcji na allegro. I komu tu wierzyć? Nawet na allegro nie polecam kupować bez odbioru osobistego bo można się ładnie naciąć. :/
 

maly7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale na allegro jest ochrona kupujących. W razie oszustwa wystarczy złożyć zeznanie na policji i notatkę wysłać do allegro. Wtedy allegro zwraca Ci kasę (tak w wielkim skrócie).
 

Do góry Bottom