Zakup x-boxa

anofex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam , od paru dni dopiero zacząłem się interesować konsolą x-box i zacząłem rozawarzać zakup . Jest pewna oferta nowej Konsoli XBox 360 250 gb , wbudowane Wi-Fi , wyjście HDMI , słuchawki i mikrofon , Forza 3 i Crysis 2 w pakiecie , 3-miesięczny abonament Xbox live gold - całość kosztuje 899 zł . Czy warto kupić taki zestaw ? Z tego co wiem jest kilka rodzajów xboxów , który jest najlepszy ? Jak kształtują się ceny akcesoriów do konsoli , w które warto zainwestować ? Proszę o odpowiedź i wyrozumiałość .
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Dobry zestaw z dobrymi grami
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Obojętnie co byle phat jasper lub slim:D Ten zestawik co podałeś w dobrej cenie
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Cena b.dobra zestaw super. Ja kupiłem slima 250gb używanego w sierpniu za 720zł, z okablowaniem i jednym padem. Akcesoria w jakie warto zainwestować to według mnie kinect :)
 

scorpion22

Banned
Zestaw ogólnie bardzo fajny jednak crysisa do multi nie polecam :<
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
a ja crisisa polecam do singla - kozak gra..
 

Andrzej117

Świeżak
Świeżak
swietna cena! jak najbardziej polecam

sam widzialem ostatnio w neonecie podobnym zestaw, 899 dwa pady dwie gry, konsola z wystawy...,

osobiscie preferuje wersje matowanom...

kupilem w media za 799 wraz z gears of war 3 130 dalem za przedluzenie gwarancji, wziolem na raty...

dokupilem sobie za 340 twardy dysk i na allegro kilka gierek halo \(poto glownie kupilem konsole, no i deadly premonition chce koniecznie zagrac...)

osobiscie mi sie crysis 2 nie podoba... na ale to juz rzecz gustu...
 

dmxpl51

Użytkownik
Użytkownik
Też właśnie zamierzam kupić ten zestaw (kupony z gazety wyborczej), tylko że ja zamierzam przerobić konsole a słyszałem że niby jak jest data produkcji pozniejsza niz sierpien tego roku to sie nie da . Ile w tym prawdy?
 

szenkx

Użytkownik
Użytkownik
@UP 100% prawdy.

musisz poczekać z tydzien albo 2
 

anofex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja planuje wykorzystać abonament 3 miesięczny , który jest razem z grą , kupić sobie 2-3 oryginalne gry i dopiero po 3 m-cach przerabiać
 

dymekk208j

Użytkownik
Użytkownik
Przed kupnem musisz się zastanowić czy chcesz grać w piraty. Jeżeli tak to musisz uważać w slimach na datę produkcji. Najnowszych (Dokładnie nie pamiętam ale chyba po sierpniu 2011) nie przerobisz, bądź przeróbka będzie kosztowała kosmiczną kwotę. Polecam kupić konsole Xbox 360 slim 4GB + zamontować przeróbkę RGH dzięki której będziesz mógł podłączyć dowolny dysk pod konsole i grać bez płyt. Taki zestaw zamknie się w 900zł.
Jeżeli nie masz zamiaru grać w piraty tylko w same oryginały to polecam kupić konsole jak najnowszą najlepiej slim 250GB.
 

DeeJay1

Użytkownik
Użytkownik
jesli chodzi o te konsole wypr. po sierpniu, informacja z tym ze za 1-2 tyg bedzie mozna je przerabiac jest pewna czy to tylko takie przypuszczenia?
 

anofex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tylko jesli dobrze rozumiem w jeśli konsola jest przerobiona to lepiej nie grać w sieci , tak ?? są jakieś wymagania odnośnie internetu by móc grać w sieci ??
 

szenkx

Użytkownik
Użytkownik
ee tam nie wiem co za różnica jak przerobisz i tak mozesz grac po necie ;]
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
ee tam nie wiem co za różnica jak przerobisz i tak mozesz grac po necie ;]
to tak jak bys stwierdzil ze z prawkiem czy bez i tak mozna jezdzic samochodem, pytanie tylko jak dlugo :)
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Te 1-2 tyg co do nowego napedu to tylko przypuszczenia.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.
 

dymekk208j

Użytkownik
Użytkownik
W slimkach nie opłaca się napędu przerabiać lepiej RGH robić. Jeżeli masz RGH to masz alternatywny live w niektórych grach(tych które mają system link).
 

szenkx

Użytkownik
Użytkownik
Te 1-2 tyg co do nowego napedu to tylko przypuszczenia.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.
Szczerze wolałbym aby to była prawda. Nie bardzo chce RGH ale jeżli nie będzie innego wyjścia...
Problem tylko jest taki że nie mam pojęcia jak to się aktualizuje itp. A pozatym nie mam dysku większego niż 20gb.
 

anofex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czy 1mb internet starczy by w pełni cieszyć się xboxem ??
 

dmxpl51

Użytkownik
Użytkownik
Chyba niezbyt. A tak wogóle to rozmawiałem z gostkiem który zajmuje się przerabianiem konsoli i on twierdzi ze jak narazie nei trafiłą do niego żadna konsola z sierpnia 2011 ani późniejsza, ponieważ obecnie ponoć w sklepach są konsole najpóźniej z maja(znajmoy kupił dziś rano w Media Expert i ma datę maj tego roku). Może ktoś mi powiedzieć o co dokładnie chodzi z tym RTG i czym ona się różnia od zwykłego LT (czytałem po postach ale tak średnio rozumeim i jakby ktoś mógł wstawić takie krótkie podsumowanie to byłbym wdzięczny).
 

Do góry Bottom