zakup x360, kilka pytan

mexykan

Świeżak
Świeżak
Siemka wszystkim Mam zamiar zakupic x360 8) ,obojetnie jaka wersje aby byla przerabialna. No i teraz pytanko bo nie wiem co mam zrobic ;/ zastanawialem sie nad arcade za 750zl i premiumem 950zl na nowych plytach ale cos nie mozna ich przerobic, czy to prawda i czy moze wiadomo jak juz prace przebiegaja nad rozpracowaniem przerobienia ? Mam opcje kupic tez wersje premium (stara) z 3 zapalonymi czerwonymi diodami, kumpel mi mowi ze to da rade naprawic przez opatulenie konsoli w recznik i wlonczenie na jakis czas, no ale czy jest pewnosc, ze bedzie dzialac ?? Moze macie jakies inne propozycje ? Czekam na wypowiedzi :)

P

przeo_91

Guest
Odp: zakup x360, kilka pytan

1. Nowe konsole produkowane od kwietnia 2008 są na dzień dzisiejszy nie przerabialne.
2. Zabawa w ręczniki wykończy konsole! Konsole można naprawić (3 diody) jedynie sposobem reballing (cena ok. 180-200zł).

kosciany

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

TO a propos pytan, czy xbox premium przerobiony ixtreme 1.41, dysk twardy i inne bajery za 949zl to sciema czy tylko dobra okazja?

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik

dobra okazja.Nieraz nawet znajdziesz taniej ;)

bit4you

Użytkownik
Użytkownik

Witam
A czy jak wymieni się napęd na jakiś ze starszych x360 i włoży do nowego x360 wyprodukowanym po kwietniu 2008 będzie można grac w kopie bezpieczeństwa ?

P

przeo_91

Guest

Nie bo nie masz orginalnego klucza aby włożyć go do "nowego" napędu...

Do góry Bottom