Zakup XBOXa od użytkownika piekara28

deadman

Banned
Użytkownik
Czy ktoś kupował Xa za 500zł od tej osoby. Ile czekaliście na konsole? BYła sprawna? Legalna?
Proszę o odpowiedź gdyż chcę kupić xa od tego allegrowicza.
Pozdrawiam
 

ghost02

Użytkownik
Użytkownik
wszystko podobno jest legalne i sprawne ale z tego co czytalem to podobno koles strasznie dlugo wysyla konsole wiec jak kupisz teraz to moze za jakies 2-3 tyg. dojdzie ( tak pisali inny, sam nie wiem bo nie kupowalem od niego)
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja kupywałem od niego premiuma . Wiem jedno , pan piekara juz mi konsoli nie sprzeda:) Czas oczekiwania około miesiaca , ale dostajesz gre gratis . Wszystko jest legalne , a co do sprawnosci to juz nie piekary sprawa bo sa oryginalne plomby producenta , wiec jak cos nie działa to wysyłasz do m$
 

berciol1990

Użytkownik
Użytkownik
czekam na konsole od 11 grudnia i sie jeszcze nie doczekalem =)
 

ghost02

Użytkownik
Użytkownik
no to lipa jakas ;/ ceny cenami ale czekac miesiąc to przesada troche....ja gdyby nie te swieta to juz bym mial konsole tak to sprzedawca wyjechal i konsole bede mial po nowym roku dopier ;/ (nie kupowalem od piekary)
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się że ściąga konsole z być może niemiec, anglii i dlatego takie opóźnienia, ale ceny są atrakcyjne, można powiedzieć najlepsze :) A na konsole się czeka do miesiąca z komentarzy można wyczytać... Zauważyłem że kupuje gry na PS3, zdrajca:)
 

ghost02

Użytkownik
Użytkownik
heh, każdy próbuje zarobić na swój własny sposób ;d
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja zamówiłem premiuma od tego kolesia za 675zł ! :D Już mija tydzień.. ciekawe kiedy będzie .
 

przemo240zp

Świeżak
Świeżak
no ceny zawaliste, ale tyle czekać :(
zobaczę jak u mnie będzie z kasą, bo jeszcze nie mam 360 :(
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Pisał ktoś może do użytkownika piekara28, czy ma w planach następne aukcje?
 

deadman

Banned
Użytkownik
Pisałem ale jak na razie nie otrzymałem odpowiedzi :(
 

luk1210

Świeżak
Świeżak
wiecie czemu premium takie tanie ?
kupuje konsole od kolegi vega_shop_plz pudelka wykladają te 2 gry lego , i kung fu moze niekiedy zostawia
jak te gry sprzedaja oddzielnie to zarabiaja duzo wiecej ;)

http://allegro.pl/item509171909_xbox360_indiana_jones_lego_kung_fu_panda_vega.html

a z arcade to niewiem :)
 

wujek

Banned
Użytkownik
ja kupowałem u niego "piekara28"
czas oczekiwania - miesiąc, ale... cena super, dołożył kung fu i lego, no i najwazniejsze... nie miałem ciśnienia na to że "konsole muszę mieć za tydzień"
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wydaje mi się że ściąga konsole z być może niemiec, anglii i dlatego takie opóźnienia, ale ceny są atrakcyjne, można powiedzieć najlepsze :) A na konsole się czeka do miesiąca z komentarzy można wyczytać... Zauważyłem że kupuje gry na PS3, zdrajca:)
A moze z Czech ??? Pomyslcie co jest w czechach , i czemu te konsole sa takie tanie
 

ariel23

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie do tych co kupili, czy cena na paragonie jest taka sama jaka zaplaciliscie?

ja kupowalem za 700zl a na paragonie pisalo 800 zl :)
niby nie ma znaczenia, ale dlaczego tak?

osobiscie nie kupie od goscia juz konsoli, czekac prawie miesiac i dodatkowo kłamać ze juz konsola dawno do mnie wysłana to przegiecie :(
 

wujek

Banned
Użytkownik
"ariel23" ja kupiłem za 689 + 30 przesyłka, a na "fakturze" z pronoxu miałem kwotę 825... zadzwoniłem do m$ z pytaniem "co i jak, bo mam fakturę bez pieczątek i podpisu, czyli nieważną) - kolo z infolinii powiedział.. wystarczy coby zarejestrować konsolę na stronce i żadne swisttki nie będą potrzbne, także nie panikuj, wszystko jest ok. W razie czego, jeśli chcesz mieć pewność (choć to nie potrzebne), to zadzwoń na infolinie bo m$ i zarejestruj konsole i zapytaj o paragon.fakturę(nie będą tego wymagać).
Pozdro1125

ps. a dlaczego tak jest z ceną ?

może kolo ma konsole z "zaginionych transportów" ? może od "kolegów" za pół ceny ? może pierze brudne pieniądze? może działa charytatywnie (do każdej konsoli dopłaca)? może ściąga zza granicy ?

szczerze mówiąc mnie to nie obchodzi -- mam x360 z gwarancją, za extra cenę
 

cage900

Banned
Użytkownik
oferta naprawde kusząca ale zastanawia mnie czy te konsole to nie sa żadne poserwisowe egzemplarze czy cos w tym rodzaju
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Sami sobie problemy wymyślacie...
Tyle osób kupiło od niego (prawie każda aukcja kończy się przed czasem[aukcje]) i nikt by nie zauważył, że jego konsola jest po serwisowa... dziwne.

Trochę zaufania, skoro napisane jest:
Kod:
Każdy sprzedawany przez nas sprzęt jest:

- NOWY (chyba, że zaznaczono inaczej)
- NIE NAPRAWIANY
- LEGALNY
- posiada paragon wystawiony w dniu zakupu
to widocznie tak jest.
Chłop jako jedyny nie zdziera pieniędzy z ludzi, to od razu jest podejrzany o oszustwo.
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
ja kupiłem od niego arcade w maju, przesyłka dotarła szybko bo równo w tydzień, najlepsze jest to ze konsola przyszla ze sklepu psx extreme z ich gwarancja paragonami itp dodatkowo egzemplarz psx xtreme dostalem gratis
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
eXtrim , kto ci sie przyzna w jaki sposb zarabia . A co do konsol , dopóki nie rozkrecisz to nie bedziesz wiedział czy poserwisowa , bo m$ daje plomby jakby konsola była nowa. Mi pan piekara musiał kupić konsole w jednym z polskich sklepów , i to jest falcon nówka .
 

Do góry Bottom