Zakup XBOXa od użytkownika piekara28

S_X

Użytkownik
Użytkownik
No dobra moja aukcja skończyła się 13 grudnia a tamtego 20 grudnia -.-
Widac po komentarzach ze ch..nie robi koles, ale to jego sprawa. Po co wystawia cos na aukcje jak tego nie posiada. Pozniej ludzie nie wytrzymuja i jada negatywami bo on nieraczy odpisac. Moze lepiej wczesniej sie z nim dogadac niz pozniej sie wkur...c ze przesylki nie ma :)
 

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
Dlaczego tutaj pytacie sie dlaczego konsoli nie dostaliscie jeszcze????
pisac do sprzedawcy, a nie tutaj - przeciez to bez sensu
Ariel ale ja mu wczoraj napisałem czy wyśle Xbox :)

Ej a jak mam napisać żeby mi coś dodał . jak on mi na e-mail nie odpisuje myślicie że to czyta .??
 

cage900

Banned
Użytkownik
berciol1990 a kiedy zamowiles konsole? tez chetnie wymusilbym od niego jakas gre :)
moze sms'ami go pomolestować?
 

ghost02

Użytkownik
Użytkownik
nic wam to nie da bo on pewnie tego nawet nie czyta :) bedzie mial konsole to wam wysle, trzeba bylo wczesniej popatrzec na poprzednie aukcje jak bylo i komentarze a nie teraz sie zamartwiacie ;p koles napewno was nie oszukal tylko bedzie czekac teraz dlugo
 

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
Ja czytałem komentarze ale cena mnie skusiła bo nie miałem hajsu dopiero na gwiazdke miałem 300 zł to by było mnie stać kupić w saturnie mam już GoW 2 i na jeszcze jedną grę np. halo 3 .
 

berciol1990

Użytkownik
Użytkownik
berciol1990 a kiedy zamowiles konsole? tez chetnie wymusilbym od niego jakas gre :)
moze sms'ami go pomolestować?
zamówiłem konsole 11 grudnia
w czwartek dostałem wyczerpującego meila

witam

w ciagu paru dni pojedzie z gra

na gg napisal że najprawdopodobniej cod5
 

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
Ostatniego maila którego napisałem i dostałem odpowiedź brzmiał tak :
Ja : Czy wysłał Pan Xbox 360?
Piekara28 : pon

To jest dopiero wyczerpująca wypowiedź
 

ariel23

Użytkownik
Użytkownik
tez mialem takie odpowiedzi hehe :)

cierpliwość bardzo wskazana; nic innego nie pozostaje, mozna sobie narzekać do bólu, ale to nic nie da przeciez :)
 

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz jak nie dostane żadnego dodatku (nie został mi obiecany nawet) to wyżale się w negatywie wiem ze zwisa to piekara28 no ale tyle mogę zrobić .
 

gcrew

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie nie gorączkujcie się tak ;] Wyobraźcie sobie jakby np. 120 osób pisało wam maile i na gg uderzali. Myślicie że wam by się chciało odpowiadać każdemu wypowiedzią na 10 linijek? Koleś widocznie ma w ch... roboty albo jest niekompetentny :) No i pozatym on zarabia tak czy inaczej na tych konsolach więc ma w du..ie
że ktoś czeka bo wie że i tak na następnej aukcji za taka cene będzie miał kolejne 15 osób.
 

deadman

Banned
Użytkownik
No to niezłą reklamę mu zrobiłem :p
Nawet tego nie chciałem alee przynajmniej forumowicze kupią konsole po okazyjnej cenie. Sam ostatnio kupiłem premiuma z datą produkcji 11-17-2007, przerobionego, z dwoma padami dyskiem i dwoma oryginałami za 750 zł, ale to nie od piekary :)
 

Nix2

Użytkownik
Użytkownik
A moja historia inna...
Ja też kupiłem (12grudnia na aledrogo) i ponieważ nie doszło do wigilii, napisałem maila, Piekara zaproponował zwrot kasy z małym naddatkiem na poniesione "straty"... zgodziłem się, zwrot przyszedł po kolejnym ponagleniu 2 stycznia...

Tymczasem wiedząc że gość szybki nie jest, 20 grudnia kupiłem inną, prawie nową konsolę i dlatego mam na czym grać :)

I co powiecie na taką historyjkę ???

pzdr! Nix
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Właśnie wysłałem mu maila, ciekawie czy odpisze czy go oleje : /
 

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
damian kupiłeś u niego xbox .???
Ej odpisał mi że wysyła w ciągu 3 dni z grą ^^ .
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kur.. a mi nie napisal nic o grze, wczoraj wyslalem maila a dzis dostalem odpowiedz:

Ja: Witam, chciałbym się zapytać... co z moim kurierem ;-) bo coś go długo nie ma.
On: witam

w ciagu 2-3 dni pojedzie

P.
 

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
Mi też napisał że w ciągu 2-3 dni wyśle z grą .
a kiedy ty kupiłeś u niego xbox??
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
20 Grudnia..
 

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem 13 grudnia to czekam trochę dłużej więc mi się należy ;p . .
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
heh :p to już wole poczekać tydzień więcej i mieć gierke.. a moze wyśle, i chce mi zrobić niespodzianke :DD
 

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
. tego gościa łatwo przewidzieć ale skąd ma gry ???Czytałem że gość dostałem CoD World at War za długie czekanie!!!!!!takie gry nawet w angli w przeliczeniu na nasze kosztuje do 100 zł
 

Do góry Bottom