Zakup Xboxa

Payix003

Świeżak
Świeżak
Witam państwa. Jestem na kupnie Xboxa 360. Ma być on przerobiony - LT 3.0 (raczej nie będę grał online, ale nie wykluczam na 100% tej możliwości), ma mieć raczej 2 pady bezprzewodowe, dysk przynajmniej 120Gb, rok produkcji od 2007r. (co najmniej jasper) ma mieć oczywiście pełne okablowanie i ma mieć wejście pod kinecta. Mam do dyspozycji 680zł i ani grosza więcej. Tak więc wypatrzyłem kilka aukcji:
XBOX 360 120GB JASPER LT 3.0 GRY ELITE PRZEROBIONA (3312658199) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (miesiąc gwarancji, ale mam nadzieję, że nic się nie zrąbie)
XBOX360 ELITE JASPER 120GB POD LT+3.0 GW3M - SKLEP (3323536778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (3 miesiące gwarancji, nurtuje mnie "poprawione chłodzenie")
XBOX 360 SLIM 250GB LT 3.0 (3327714213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (ta mi się podoba, lecz nie ma w ogóle gwarancji. Czy mogę kupić na tej aukcji bez obawy?)
Najbardziej napalony jestem na tą 3cią aukcję. Jak myślicie którą wybrać, lub jeśli znaleźliście ofertę/macie do sprzedania Xboxa to napiszcie w temacie. Z góry dziękuję za pomoc :)
 

Lera1n

Użytkownik
Użytkownik
Kupując na allegro przez prawo konsumenta masz 14dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Sprzedający musi Ci wtedy zwrócic koszt konsoli (bez kosztów wysyłki) a ty mu sprzęt (oczywiscie w stanie takim jaki go otrzymałeś)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Kupując na allegro przez prawo konsumenta masz 14dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Sprzedający musi Ci wtedy zwrócic koszt konsoli (bez kosztów wysyłki) a ty mu sprzęt (oczywiscie w stanie takim jaki go otrzymałeś)
10dni to raz kupujac w firmie.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Payix003

Świeżak
Świeżak
No tak, ale gostek napisał "zakupiony w wakacje 2012 r." czyli pi x Oko 11 miesięcy temu, więc dopytam się o gwarancję, ale czy jeśli gość przerobił sobie konsolę, to automatycznie stracił gwarancję?
 

kobek66

Użytkownik
Użytkownik
Tak gdy przerabiasz konsolę automatycznie stracisz gwarancję
 

Bogusz

Banned
Na forum masz lepsze i pewne. A jak chcesz z tych 3 to bierz ostatnią.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
pierwsza drogo, druga bardzo drogo bo nie przerobiona, 3 moze byc bo to slim wiec sie oplaca
 

Payix003

Świeżak
Świeżak
Ewentualnie jeśli się coś zepsuje, to ile może kosztować naprawa? Czy wy ze swoim X'em byliście kiedyś w serwisie (chodzi mi właśnie wyłącznie o slima i płyty jasper)? Pamiętam miałem swojego czasu Ps2, i moi kuple tak samo posiadali to cudo i jeszcze nigdy nie słyszałem żeby komuś się coś zepsuło w legendarnej ps2. A jak to teraz wygląda z Xboxami (pomijając te produkowane poniżej 2007 roku)?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
slim i jasper sa praktycznie bezawaryjne, a jezeli cos sie psuje to zazwyczaj wysiada naped od nieoryginalnych gier, ale laser to nie wiecej jak 50 zl
 

Payix003

Świeżak
Świeżak
Jeszcze jedna kwestia, Przy zakupie konsoli goście piszą nieraz, że dorzucą oryginalnego pada za 60zł. Ma ktoś na forum może chociaż używanego oryginalnego pada, bo na allegro jak patrzę, to w granicy 120zł kosztuje kontroler (bezprzewodowy oczywiście, nie wchodzą w grę przewodowe)
 

Do góry Bottom