Zakupisz Xbox one czy nie ? (Nowa ankieta po zmianie polityki Microsoftu)

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam, piszemy tutaj swoje opinię dlaczego kupię i dlaczego nie kupię xbox one, tylko bez kłótni i hejtowania. Przypominam również że każdy ma prawo do własnego głosu.

Ja osobiście xbox one zakupię, od początku miałem taki zamiar. Zmiana Polityki Microsoftu trochę mnie zdziwiła, ale i tak kinect dalej jest, więc sterowanie głosem pozostaje oraz pad.




Jest to nowa ankieta z powodu zmiany polityki Microsoftu. Tak jak poprzednio piszemy tylko posty z opiniami bez cytowania postów, ripost i hejtowania !
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
Ja także miałem zamiar kupić. Połączenie z internetem nie było problemem, używek i tak nie kupuję a sterowanie głosem i Kinectem jest genialne wg. mnie. Dobrze że wprowadzili te zmiany - będzie więcej chętnych :)
 

LucyFair

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przekonałem się po zmianach, mam x360 to i xOne napewno kupię, ale napewno nie prędzej niż rok po premierze.
 

Rychu1988

Świeżak
Świeżak
Kupię, ale z pewnością nie od razu. Jednak uraz pozostaje. Poczekam co będzie się dalej działo. Pierwszy na pewno będzie PS4.
 

marcin10217

Świeżak
Świeżak
O ile przerobią ją tak jak 360`tke (możliwość grania w mutli na piratach), albo chociaż żeby piraty odpalać to na 100% kupie. ;)
 

Psi

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe czy ps4 przeronia 3 polamali choc troche im to zajelo ;p
 

marcin881231

Użytkownik
Użytkownik
Nie kupię. M$ poczeka aż konsola się rozejdzie i zaczną sukcesywnie wprowadzać zmiany jakie będą im się podobać i wtedy lud nie będzie miał nic do gadania. Zaufam japońcom w tej generacji.
 

Los_Emilos

Użytkownik
Użytkownik
M$ zrobił falstart z wymogiem połączenia z internetem, jak i z podpisywaniem gry do konta na stałe. Chodź moja konsola jak i PC jest na okrągło podłączane do sieci to JA chce decydować o tym a nie jakaś firma. Sony po pewnym czasie zablokowało możliwość instalowania Linuxa na PS3 (naciski ze strony IBM), tak M$ może wrócić w aktualizacji do tych zmian. Dzięki panu Ballmer'owi M$ upada.
 

warone

Banned
Użytkownik
Jak w poprzedniej ankiecie kupuje Xo poprzednie wymogi mi nie przeszkadzały wiec bez zmian.
 

rufus282

Banned
Użytkownik
Ja nadal wstrzymam się pół może nawet cały rok z zakupem next-gena. Po tym czasie powinienem wiedzieć która konsola będzie dla mnie lepsza.

Wysłane przy pomocy palcy.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jasne że nie kupię . miałem x360 premium teraz mam slima ale xbox one nie kupuję i nie chodzi o to że przerzucę się na ps4 bo też nie będę wciągał tej konsoli, wolę za rok kupić drugiego GTX680 :D
 

starpaker

Użytkownik
Użytkownik
Ja coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie będzie sensu kupować Xbox One od razu na gorąco. Najlepiej przeczekać aż się przyjmie żeby potem nie żałować
 

Zdybeusz

Użytkownik
Użytkownik
Liczę na profity za "wierność"
 

pawel1902

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja kupie konsole tą którą jako pierwszą złamią i będzie jakaś przeróbka dostępna typu lt albo rgh
 

peh

Banned
JA wezme ale tylko z faktu, że chce ją mieć w pudle do kolekcji, jak wyjdzie jakaś godna gra to wezme i wypakuje.
 

Renegatt

Użytkownik
Użytkownik
Na chwilę obecną to nie. Ps4 wydaje mi się ciekawsze albo postawie na rozbudowę PC pod gry.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
witam zakupię one ze względu ze PS nigdy nie byłem zwolennikiem ps
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja kupuję Xbox One zaraz po premierze....
 

bolekone

Użytkownik
Użytkownik
Kupie Xbox One i robię kupę na PS jakiekolwiek.
 

CiNoLs

Użytkownik
Użytkownik
Ja raczej kupię X'One, ale tylko dlatego, że pad jest wygodniejszy =)
 

Do góry Bottom