Zakupy z Argentyny ukraińska karta

Sqra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam możliwość kupna karty ukraińskiego banku ważnej przez 4 lata od momentu założenia konta. Moje pytanie to czy ktoś z was już posiada taką kartę i może mi powiedzieć jakie są opłaty dodatkowe przewalutowania z ukraińskiej waluty na argentyńska. Dużo niewiadomych a możliwość kupna takiej karty i kupowania z każdego regionu gier jest bardzo kusząca. Nie wiem tylko czy jest to opłacalna sprawa. Aha kupno takiej karty to 100$.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
No to chyba masz w banku jakie są warunki przewalutowań itp, kto jak ma Ci tu pomóc w jaki sposób? Każdy dany bank ma swoje warunki.
Będzie to działać dopóki MS nie zablokuje ukraińskich binów bankowych. Legalnie chcesz to nabyć od kogoś? Piszesz mało a chcesz żeby ktoś Ci pomógł... Konto będzie założone na Ciebie? Bo jak nie to wiesz jak coś się stanie to będziesz musiał się odezwać do właściciela żeby np. odblokować dostęp lub kartę. (narzędzie autoryzacji)

Sqra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Powiem tak. Dowiem sie w praktyce jak to będzie wygladac. Co do blokady ukraińskich bin-ow raczej szybko to nie nastąpi. Ukraina nie jest częścią UE. już się dowiedziałem mniej więcej o ile będzie podniesiona cena przy zakupie(przewalutowanie podnosi cenę o około 30 procent). Jeśli już będę mial taka kartę sprawdzę to oczywiście czy tak jest w rzeczywistości. Wiem że podejmuje ryzyko ale może się okazać że będzie to mi się opłacać lub też nie.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Co do blokady ukraińskich bin-ow raczej szybko to nie nastąpi. Ukraina nie jest częścią UE.
To akurat nie ma nic do rzeczy bo nie UE blokuje tylko głuia polityka sklepu MS.

Do góry Bottom