Zaległa płatność subskrypcji xbox live

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ktoś wie może co będzie z kontem z zaległą płatnością, jakiś ban czy coś?

Zombisztajn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Banują do momentu zapłaty zaległości, jeśli zaległość wisi dopiero od kilku dni to pisz do supportu że zapomniałeś anulować. Wyłączą golda i usuną zaległość.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Banują do momentu zapłaty zaległości, jeśli zaległość wisi dopiero od kilku dni to pisz do supportu że zapomniałeś anulować. Wyłączą golda i usuną zaległość.
Zrobiłem tak jak napisałeś, kontakt z supportem przez chat i sprawa załatwiona. Dzięki za udzielone wskazówki.

SulkoS658

Świeżak
Świeżak
Zrobiłem tak jak napisałeś, kontakt z supportem przez chat i sprawa załatwiona. Dzięki za udzielone wskazówki.
. Witam. nie mogę znaleźć live chatu z osobą z supportu. Czy miałby ktoś link?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
. Witam. nie mogę znaleźć live chatu z osobą z supportu. Czy miałby ktoś link?
Na xbox.com masz pomoc techniczną u góry, szukaj swojego problemu, wybieraj pokolei i na dole jest opcja chatu po angielsku.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Toolfeed

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam ten sam problem co autor tematu, tyle że ja zapomniałem anulować odnawiania EA Access i chciałem wejść na chat, ale przy wybieraniu Wyłączania automatycznego kupowania subksrypcji lub Spłacanie salda zaległej lub zawieszonej, nie ma opcji chatu, tylko przy tym drugim Opubilikuj na forach pomocy technicznej. Czy mogę wejść w inną opcję związaną z rozliczeniami i z poziomu tamtego czatu rozwiązać ten problem? Już sobie poradziłem, znalazłem inną opcję w pomocy dotyczącej konta i problem został rozwiązany bez problemu, a subskrypcja anulowana :)

Ostatnia edycja:

Do góry Bottom