Xbox One X Zalogowane 3 konta w tym samym czasie.

1899FCB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam pytanie, czy takie kombo działa i czy mogę to zrobić na swoich konsoliach?-

I tak, w domu mam dwie konsole - S i X, na których to mam wspólne konto, powiedzmy Z. Na koncie tym mam opłacony Ultimate.

Konto na konsoli S jest ustawione jako konsola domowa i nikt na tej konsoli się nie loguje na nie. Na konsoli X jest ono cały czas zalogowane w tle i gram sobie na innym koncie.

Tym popularnym sposobem, na dwóch konsolach mogę grać w tym samym czasie w gry z Ultimate.

Teraz pytanie, czy jesli na trzeciej konsoli, ktora jest konsola brata, na koncie ktore jest ustawione jako domowe u niego, kupi brat gre i ja bede chcial grac w nia na konsoli X, to jesli to konto z ta gra zaloze u siebie i bedzie ono zalogowane w tle, to czy bedzie mi ta gra dzialala? Reasumujac, czy beda mi dzialaly na konsoli X, gry z ultimate oraz gra z konta brata? W tym samym czasie beda musialy byc zalogowane na konsoli X 3 konta oczywiscie. Czy ktos juz sprawdzal czy takie cos dziala?

Z gory dzieki za pomoc.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak się zalogujesz na brata profil w tle, to zadziała :)

1899FCB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak się zalogujesz na brata profil w tle, to zadziała :)
O to wlasnie mi chodzi. Dzieki.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
O to wlasnie mi chodzi. Dzieki.
Ale wtedy brat na swoim koncie nie pogra jak Ty mu sie zalogujesz. Lepszą opcją jest ustawienie konsoli domowej z konta brata na Twojej konsoli X. Wtedy możesz nawet z bratem grać w jego grę w jednym czasie. Nikt nie będzie poszkodowany ;). To lepiej jak u brata jest ktoś kto też korzysta z konsoli niech on loguje profil w tle, bo wiadomo że brat i tak w tym czasie nie będzie grał na konsoli.

1899FCB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Brat kupuje gry na koncie, na ktorym nie gra i na ktore sie w ogole nie loguje. Jest ono caly czas ustawione jako konsola domowa u niego. Dzieki za odpowiedz.

Do góry Bottom