Zamania Xbox 360 za PSP

wnyku

Użytkownik
Użytkownik
Myślałem nad zamianą Xboxa 360 przerobionego LT i ze sporym arsenałem gier na PSP. Na temat PSP nie wiem na temat przeróbek czy się psują czy coś. Może ktos przybliży mi coś na ten temat i czy mi by taka opcja sie opałacała? i czy nie musiał bym dopłacić. Interesował by mnie PSP już przerobione. Jak jest z grami? jest wgl coś ciekawego?
 
R

rowerser

Guest
Jedno pytanie, często podróżujesz ?
 

wnyku

Użytkownik
Użytkownik
nie podróżuje prawie wcale. Ale nie wiem czy nie wyjadę a granicę do pracy a jak narazie to umiliła by mi lekcje w szkole
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro można już kupić przerobiona gier jest wiele ciekawych przy samym final fantasy VII crisis core można spendując wiele godzin god of war chains of olympus jak kupisz przerobiona to powstało spolszczenie do tej gry god of war ghost of sparta jest całkowicie po polsku kratos gada głosem Bogusława Lindy GTa liberty city stories Grand Theft Auto: Vice City Stories i wiele innych plus możliwość odpalenia gier z playstation1 co daje olbrzyma bibliotekę gier Encyklopedia | PPE.PL - Portal PSX Extreme[3]=3&sw=2&submit=Szukaj programy homebrew umożliwiają odpalanie PDF lepszy odtwarzacz mp3 i przeglądarkę internetowa emulatory nes,snes,game boy,nintendo64.
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
nie podróżuje prawie wcale. Ale nie wiem czy nie wyjadę a granicę do pracy a jak narazie to umiliła by mi lekcje w szkole
Zawszę myślałem, że w szkole się uczy.
 

hashpl

Banned
@up
ja tam w szkole blanty krecilem :D

co do tematu mozna bez problemu samemu w domu przerobic konsole PSP w 15 minut, i mysle ze to ktos by musial doplacic do xboxa zalezy jeszcze jakiego masz
 

wnyku

Użytkownik
Użytkownik
ja mam xboxa arcade z karą 256mb 2 pady z 15 gier headset i gre orginalną jedną i kable do podłączenia do monitora x2, i reszta co była w zestawie
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś by ci musiał dopłacić do tego psp do tego karta by się przydała na gry i inne aplikacje 4Gb to minimum.
 

Do góry Bottom