Zamiana GOLD na Game Pass Ultimate czy opłacalne? Jakieś aktualne promocje lub triki aby było tanio a długo?

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, skończyła mi się obecnie subskrybcja Gold, mam pytanie czy opłaca się to zamienić na Game pass ultimate, jeżeli tak to czy aktualnie macie jakieś promocje itp. aby nabić jak najwięcej miesięcy za możliwie niskie koszta? :)

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na forum jest osobny temat do tego i wielu ekspertów tam wrzuca naprawdę świetne deale. Pytania czy się opłaca Ultimate w ogóle się nie zadaje, bo praktycznie 90% gier które chcesz ograć jest zawartych w GP. Chyba całkiem dobrą opcją jest kupić kod stąd: cdkeys miesiąc Ultimate, włączyć auto-odnawianie (za co dostaniesz miesiąc gratis podejrzewam) i masz 2 miesiące za grosze. Po tym czasie jak tylko się skończy, ponawiasz operację. Jak jednak wspomniałem, odsyłam do ekspertów, którzy potrafią wycisnąć cuda z promocji :smuggrin:

factoria

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
GAME PASS ULTIMATE to GP dla PC + GP dla XBOX + GOLD.
Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy gra się w gry z GP i po sieci.
W moim przypadku to głownie gra w sieci + czasami coś z GAME PASSa. Co do promocji to zakup był dla mnie opłacalny bo miałem aktywnego GOLDa na około 2,5 roku. Z okazji zeszłorocznego E3 można było zrobić z tego GP ULTIMATE z przelicznikiem 1:1 i jeszcze wpadały gratisowe miesiące (na zdjęciu koszt przemiany GOLDA na GPU na prawie 3 lata:) ).
Promo szukać tu na forum w temacie o promocjach lub śledzić peppera.

Attachments

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za porady kupiłem golda obecnie z Turcji za 138zł na 12 miesięcy, jeżeli jeszcze bedzie przelicznik 1:1 zamiany na GPU to zamienie innaczej się nie opłaca. Dziękuję za porady i pozdrawiam.

Do góry Bottom