Zamiennik Lite-On'a

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Mam zamiar kupic konsole ale wszedzie juz jest Lite-On i mam pytanie jaki zamienny naped bedzie najlepszy i gdzie go mozna dostac i jak ksztaltuja sie ceny?
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

gdzie allegro ... jaki no samsung benq hitachi (jak znajdziesz) ... ceny no cóż na razie to jest 100-300 zł

ostatnio gość sprzedawał samsungi
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Zamiennik Lite-On'a

a ktory lepszy benqu czy hitachi? bo mialem samsunga i padl po 7 miesiacach wiec jak dla mnie odpada
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

brattanek polecam ci hitachi-lg z tego z tego co mówi znajomy (ma sklep z xboxami) jest najlepszy i najtańszy wiec polecam.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Zamiennik Lite-On'a

Jedyne bliskie miejsce gdzie sa LG to https://www.ps2repairs.co.uk/catalog/product_info.php?cPath=50&products_id=558 ale jakos mi sie nie widzi dostac ta paczke z UK
 

zomg

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

http://www.iksboks.eu/product_info.php?products_id=286 tu masz w Polsce.Osobiście polecałbym zakup jakiegoś Xbox'a z Rod np. i wyjęcie napędu.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Zamiennik Lite-On'a

Nie polecam Hitachi - LG, często pada elektronika :p
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

więc zostaje benek albo Szajsung
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Zamiennik Lite-On'a

BenQ jest gorszy do kopii a Szajsung się lubi popsuć san wybierz na czym ci zależy :p
 

wajs

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

przeo_91 napisał:
Nie polecam Hitachi - LG, często pada elektronika :p
Jakieś fakty, cytaty, potwierdzenia, statystyki, które modele?

Przeglądając rożne fora nie zauważyłem, aby użytkownicy tych napędów jakoś szczególnie narzekali.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

wajs napisał:
przeo_91 napisał:
Nie polecam Hitachi - LG, często pada elektronika :p
Jakieś fakty, cytaty, potwierdzenia, statystyki, które modele?

Przeglądając rożne fora nie zauważyłem, aby użytkownicy tych napędów jakoś szczególnie narzekali.
Dokładnie ja też niesłyszałem żeby Hitachi sie psuły
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Zamiennik Lite-On'a

To ktory najlepszy? Hitachi nie, benqu nie, samsung nie :D to chyba zostane na liteonie :D
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

brattanek napisał:
To ktory najlepszy? Hitachi nie, benqu nie, samsung nie :D to chyba zostane na liteonie :D
Hola Hola poczekajmy co Przeo wymyśli bo skoro pisze że Hitachi sie psuja to zapewne ma dowody :p
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

Pamietam twoje zmagania z samsungiem , ale powiem ci ze to wytzrymale napedy i zero doczytywania . Moze poprostu trafiles na trefny model. Ja swojego pilowalem non stop i smigal jak przecinak , pozniej go sprzedalem panu Joka z tego forum , i jego trzeba sie pytac jak sie naped spisuje teraz :D
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

Mój samsung po miesiącu wymagał przeprowadzenia operacji z gumką a później zacząłem zauważać coraz częstsze info o przetarciu szmatką dysku. Albo pecha albo rzeczywiście te napędy są takie słabe.
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

teraz taki wywód :
ja uważam iż do Samsunga są użyte dość słabe jakościowo materiały dlategoż ten oto napęd nam się tak hmm... "przeciera" ale jakby uzyc czegoś innego ?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Zamiennik Lite-On'a

tymon16 napisał:
brattanek napisał:
To ktory najlepszy? Hitachi nie, benqu nie, samsung nie :D to chyba zostane na liteonie :D
Hola Hola poczekajmy co Przeo wymyśli bo skoro pisze że Hitachi sie psuja to zapewne ma dowody :p
Sam wymieniałem 2 razy ten napęd, za każdym razem to samo elektronika była jebnięta :/

A Samsungi znów lubi mechanika walnąć najlepiej radzi sobie z kopiami ale chodzi jak suszara.

BenQ problemy z kopiami, ale jest najtwardszy.

PS. BenQ nigdzie się nie dostanie tak że odpada :p
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

Apropos hitachi to mój napęd z dniem 17 października będzie chodził już rok i do tej pory nie sprawił mi zawodu :)
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zamiennik Lite-On'a

moj benq od polowy sierpnia odpukac chodzi doskonale:D zero problemow... pod koniec sierpania przerobilem konsole, zero problemow z szmatkami itp,
 

Krzyszt4n

Świeżak
Świeżak
Odp: Zamiennik Lite-On'a

Ja mam napęd samsunga od stycznia 2008 i jeszcze nigdy mi nie padł zawsze ładnie daje rade fakt, że chodzi jak 20-letni odkurzacz zelmera ale działa :D
 

Do góry Bottom