Zamierzam kupić Xboxa360 czy da sie go przerobic?

krzychumik

Świeżak
Świeżak
Witam, zamierzam kupic sobie X360 Arcade. Widziałem że data produkcji( na konsoli) jest: 2008.03.02, numer Lot (z pudełka) to 830, jak myslicie czy tą konsole da sie przerobić?? czy on juz bedzie miała nowego Liteona??. Prosze o odpowiedz

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zamierzam kupić Xboxa360 czy da sie go przerobic?

Przerobisz go napewno, a takie pytamnie ile za ta konsolke dajesz ??

krzychumik

Świeżak
Świeżak

chcę kupić nówke w promocji za 600zł, jest wystawiona jedna konsola do testów i właśnie widziałem tą date na niej 2008.03.02 z tąd moje pytanko. Jest to Arcade bez tych dodatkowych gier (5 w zestawie) nie pokoi mnie jedynie ten duży nr lot na pudełku?? i tak sie wlasnie zastanawiam, hmm. Oczywiscie przed zakupem kazałbym jeszcze wyjąć konsole i zobaczyć date produkcji.

jeszcze jedno, zeby kupic w miare pewnie (bez liteona) to data produkcji musi być przed 2008.04- dobrze kombinuje??

KamileQ

Banned
Użytkownik

na 100% benq

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik

Nawet jakby to był Liteon (niemożliwe) to co z tego? Przecież już wynaleźli sposób na jego przerobienie i nie ma z tym problemu.

calis

Użytkownik
Użytkownik

Nefarod napisał:
Nawet jakby to był Liteon (niemożliwe) to co z tego? Przecież już wynaleźli sposób na jego przerobienie i nie ma z tym problemu.
Ta wynaleźli... - wymiana napędu z przeróbką 300 PLN.

krzychumik

Świeżak
Świeżak

No i kupiłem ale niestety z liteonem bo data produkcji to 2008.07.06- wiec tutaj napewno liteon. Nie chcieli mi otworzyc pudełka :mad: ( w sumie normalne) a pytałem sie o date produkcji tej co stała na wystawce- to powiedzieli ze kilka starszych konsol (ze starej dostawy stoi gdzie indziej- i z tej wziełem lot 828)- no i szczerze powiem ze sie zdenerwowałem okropnie :'(

calis

Użytkownik
Użytkownik

No to wbijaj na allegro i szukaj przeróbki póki są. Ile dałeś za tą konsolkę ?

krzychumik

Świeżak
Świeżak

Zapłaciłem 599zł w carrefourze, na 100% to jest Liteon bo zdejmowałem faceplate i mam 2 zółte kable :'(

calis

Użytkownik
Użytkownik

No to z flashem wyjdzie Cię jakieś 900 zł. Wersja Arcade jak rozumiem ? Jeśli tak to by się dysk jeszcze przydał na demka save'y i instalacje gier po nowym dashboardzie (ok 150 zł za 20 GB). Nie wiem czy nie wolał bym kupić nowego Premium przerobionego za 1150 PLN na Allegro.

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik

Chłopie a co ty chciałeś kupić w markecie za 600zł z Benq ? Trochę lipa że tak wtopiłeś no ale są przeróbki ale za te 300zł to wolałbym już kupić gry wystarczy Ci na kilka dobrych tytułów potem wymienisz się z kimś na forum i git ;] NIE MA CO PŁAKAĆ 8)

krzychumik

Świeżak
Świeżak

Mam w sumie jeszcze jedno pytanko (bo jednak chyba skusze sie na przeróbkę). Jak rozumię stealth patcha do gier dodaje sie zeby uniknąć bana na Xbox Live. Czy wszystkie gry które sciągne z neta mają tego patcha (czy jest jakiś program który go dodaje)?

Bełek

Użytkownik
Użytkownik

Jak będziesz używał linków z tego forum to się o stealth'a nie martw :)

calis

Użytkownik
Użytkownik

Jak będziesz miał Flasha iExtreme 1.41 plus linki z tego forum to możesz grać na LIVE do woli

krzychumik

Świeżak
Świeżak

I jeszcze jedno pytanko, czy w zestawie z konsolą powinna być karta gwarancyjna- bo nigdzie nie mogę jej znalezc.

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik

Jak masz paragon to ci wystarczy,gwarancje zadko daja.

Do góry Bottom