Zapala się znaczek power i nic

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Tekero

Świeżak
Świeżak
Witam, odkopałem mojego starego X'a, i po podłączeniu zasilacza i uruchomienia konsoli zapala się zielona lampka i... nic
nie mam przewodu pozwalającego na wyświetlanie obrazu.
A więc, jeśli przycisk power świeci się na zielono, cały czas to konsola jest sprawna czy nie? bo nie pamiętam
Jak wygląda prawidłowe uruchomienie konsoli aż do włączenia gry (zachowanie)
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
jezeli sie swieci na zielono to chyba wszstko ok
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
bez kabla od tv powinny zapalić sie chyba 4 czerowne diody.....ale niech się jakiś serwisant wypowie
.....
 

hashpl

Banned
@up
wlasnie sprawdzilem na slimie, na samym kablu zasilajacym pali sie zielona dioda, nastepnie po aktywowaniu pada pali sie 1/4 okregu takze w slimach nie koniecznie pala sie 4 czerwone diody, nie wiem jak w innych konsolach
 

Tekero

Świeżak
Świeżak
Konsola to normalna konsola, biała Xbox 360, chyba premium bo ma złotą tackę, konsola bez hdmi
Włączam ją samym zasilaniem i sie swieci na zielono ten znaczek power
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Dziwne, bo xenon bez kabla powinien dawac 4 czerwone diody. Bez kabla sie nie dowiesz czy wszystko ok.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
bez kabla od tv powinny zapalić sie chyba 4 czerowne diody.....ale niech się jakiś serwisant wypowie
.....
Wywala 3 diody chyba jak bez kabla AV się podłączy - Xenon bądź Zephyr - sprawdzałem
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
konsoli z 2006 wywalają 4 czerwone diody. Jezeli nic sie nie swieci to moze być błąd z serii "E" albo jest wszystko ok ;p
 

Tekero

Świeżak
Świeżak
nadal nie otrzymałem spracyzowanej odpowiedzi na moje pytanie, jest tylko offtopic z leksza, więc czy moj xbox jest sprawny?

sry za lekki spam, ale polecono mi to forum, slyszalem ze udzielacie tu konkretnych, szybkich odpowiedzi na wszystko :D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Kup kabel to się dowiesz, na razie jest nie sprawny bo nie ma obrazu (przez brak kabla). Co za idiotyczne pytanie
 

Tekero

Świeżak
Świeżak
to jest proste pytanie dotyczące konsoli nie zestawu,
Co oznacza jeśli: zielona lampeczka power miga;
Co oznacza jeśli: zilona lampeczka power świeci światłem stałym;
czy na podstawie zachowań tych lampek można stwierdzić czy konsola jest sprawna, chyba macie konsole, włączacie je to to jest zwykłe pytanie
 

Tekero

Świeżak
Świeżak
Czytać ze zrozumieniem sie kolego naucz, nie pytałem czy konsola będzie działać z przewodem, tylko czy można stwierdzić sprawność konsoli jeśli po włączeniu przycisk świeci zielonym światłem stałym
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
kup kabel 0,2 m za 5 zł i sprawdź i będziesz miał pewność na 100%.
 

Tekero

Świeżak
Świeżak
Wypier**** do przedszkola jak cie odpowiedz na pytanie przerasta, PYTAM 30 RAZ CHYBA:
jak zachowuje się sprawna konsola po włączeniu, ponieważ moja zapala przycisk power na zielono i nic,
no więc chcę sie dowiedzieć jak to u was wygląda,
 

bgszef

Banned
Formulujac pytania takim tonem nie licz, ze ktos Ci pomoze. Troche kultury
 

mojer

Użytkownik
Użytkownik
W ten sposób bluzgając, kazdy user rzuci się do swej konsoli byle tylko jak najszybcie ci odpowiedzieć
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdzam... Xenon bez kabla pokazuje 3 czerwone diody, gdy pierwszy raz zobaczyłem, mało nie dostałem zawału :D
 

jakubkameleon

Użytkownik
Użytkownik
Za swoje zachowanie użytkownik Tekero dostaje WARN , temat zamykam. Jak nie umiesz grzecznie się odzywać to wcalę się nie odzywaj....
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom